שובר לפרסום בגוגלעיצוב משרד

PDF הדפסה דוא
עיצוב משרד - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 18 אוגוסט 2015 10:19

המשרד שלנו הוא האזור בו אנו עובדים והוא גם האזור בו אנו נפגשים עם לקוחות. כיוון שכך, חשוב מאד שהמשרד יהיה מסודר, נעים לעבודה ויהיה מקום שנוכל להתגאות בו. עיצוב משרד מתייחס לכל הצרכים שלו ושל העובדים בו והוא יכול להפוך את המקום למרשים ומעניין. את העיצוב יכול כל אחד לעשות בעצמו, אם הוא רוצה לעשות שינויים קטנים ואם יש לו חוש עיצובי מפותח, אך מי שרוצה ליהנות ממשרד ברמה גבוהה, להגיע להישגים בעבודה ולהתגאות במקום (במיוחד בפגישות מול לקוחות), יפנה אל מעצב למשרד שיבצע עבורו את העבודה ויתאים לו ולתקציב שלו את המראה הטוב ביותר.

במה מתחשבים כשמבצעים עיצוב משרד
  • גודל המשרד – הגודל של המשרד יכול להיות נתון שהוא בלתי ניתן לשינוי והוא יכול להיות נתון שאפשר לשנות אותו. בהתאם לאפשרויות ולרצון לערוך שינויים מבניים יוחלט כיצד לעצב את המשרד כאשר כמובן בעיצוב מביאים בחשבון את מה שצריך להיות במשרד כמו למשל בארונות, שולחן העבודה וכל דבר אחר שאמור להיכנס אליו.

  • האופי של המשרד – האופי של המשרד הוא מה שהעיצוב צריך לשדר מהרגע שנכנסים אליו. לקוחות אשר נכנסים למשרד יוכלו להגיד מי האדם שמולם וכיצד הוא יכול לעזור להם אם המשרד מעוצב נכון. לכן, חשוב מאד שהמעצב יברר מהו המסר שיש להעביר בעיצוב המשרד.

  • צורת העבודה במקום – המעצב של המקום ישאל תמיד כיצד מתבצעת העבודה ויברר אם יש דברים מיוחדים שיש להביא בחשבון כמו למשל ציוד שצריך להיות במשרד ועוד. עיצוב משרד חייב להיות פרקטי ונעים לעבודה במקום.

  • תקציב – מומלץ מאד להגדיר מראש מהו התקציב לעיצוב של המשרד כדי שאפשר יהיה לבצע תכנון נכון למקום ולעמוד בתנאים הטובים ביותר לבעל המשרד ולא להתאים את התקציב לתכנון.

בחירת מעצב למשרד

כל אחד שרוצה לעצב את המקום בו הוא עובד צריך לחשוב היטב מי יתכנן עבורו את העיצוב. עיצוב משרד דורש התנסות ותקשורת טובה. חשוב מאד שהמעצב יציג תיק עבודות מרשים וחשוב שהוא יקשיב לרצונות של הלקוח ולא ינסה לכפות את דעותיו אם אלו מנוגדות לחלוטין. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים