שובר לפרסום בגוגלעיצוב מתחיל עם הצבע הנכון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 12 פברואר 2019 08:47

צבע הוא כזה שיש לו כוח. כבר נעשו הרבה מאוד מחקרים לגבי הצבעים השונים והדרך שהם משפיעים על כל אדם ואדם בצורה שונה ודומה. כיצד לכל צבע יש את ההשפעה שלו על כל אדם, וזו גם הסיבה כי אנשים מעדיפים צבע מסוים בצורה ברורה למדי בלבוש שלהם וגם בצבעים שאותם הם בוחרים עבור הדירה.
כאן זה ראוי לשים את הדגש לגבי ההבדל של צבע בעיצוב הבית, כאשר התאמת צבעים לבית היא דבר חשוב, עם האפשרות ליצור את הסביבה הכי נכונה בכל אזור של הבית. איך מבצעים את הבחירה הכי טובה ולא בוחרים רק לפי גוון אהוב במיוחד? עברו על פני הטיפים הבאים.

צבעים מושלמים לכל חלל

מטבח - עבור השטח של המטבח התוצאה היפה תהיה תלויה בטעם של הדיירים, אבל בסופו של דבר שילוב של צבעים חמים וקרים בגוונים קלילים הם הדבר הכי מושלם עבור השטח של המטבח. מכיוון שהמטבח הוא המקום שמחבר בין בני המשפחה לארוחה מהירה של בוקר או לתהליך ארוך של הכנת ארוחה יותר מושקעת, ראוי לתכנן את הגוונים הללו עם התאמת צבעים לבית בחלל הזה במיוחד.

סלון – באזור הזה של הבית כדאי להשקיע עם בחירה של פלטות צבעים בגוונים רכים ונעימים שמתאימים גם להסבה של המשפחה בערב לבדם, או כאשר מארחים אנשים שרוצים לכבד עם חלל שנראה ראוי לאירוח מבחינת הגוונים ושילובם.

חדרי שינה – בחדרי השינה הבחירה של הגוונים והפלטה היא קריטית מכיוון שמדובר בתהליך של שינה שבו לא רוצים לפגוע, ובחירה של צבעים שקטים שמרגיעים ואינם ממריצים תביא אל מעבר חד ומהיר לעולם של השינה. זה הזמן להיות רומנטיים ולבחור צבעים בשילוב ירוק וורוד או בשילוב של סגול וחום. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים