שובר לפרסום בגוגלעיצוב סלונים בסגנון כפרי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ריקו   
שני, 28 נובמבר 2011 10:53
מחפשים מעצב פנים? משפצים את הדירה הישנה? לכולנו יש את בית החלומות שלנו, תכנון מושלם לאופן שבו הבית שלנו צריך להיראות. אך אין זה משנה אילו סכומים של כסף נרצה להשקיע בפרויקט, מרביתנו חסרים את הידע, ההכשרה המקצועית, או הסבלנות לתכנן הכל מאפס - ולכן במקרים כאלה אנו בוחרים לפנות לאדריכלים ובעלי מקצוע לשירות.


לא בטוחים היכן למצוא חדרי אמבטיה עיצוב? לפניכם מידע ועצות שיעזרו לכם להיוודע לתחום.

אדריכלות היא שם כולל לתחום ענק אשר מתחלק לשלוש קטגוריות: אדריכלות מבנים, עיצוב ואדריכלות פנים ואדריכלות נוף. תחילה, פונים לאדריכל המבנים, שמעצב את הבניין על חלקיו השונים, תוך כדי התחשבות בשיקולים של שילוב בין האסתטי לשימושי, ובנוסף עורך את יתר התכנונים שתמיד קיימים במבנה, וביניהם מע' מים, חשמל, תאורה וגז.

מעצבי פנים הם מי שמופקדים על הפיכת אזוריו הפנימיים של המבנה לארגונומיים ויפים, בעזרת בחירה נכונה של הריהוט, האלמנטים הקישוטיים והקונסטרוקטיביים לפי התפקיד הספציפי של כל אחד מהחללים השונים - בית, מסעדה, חנות אזור מסחרי ועוד.

מעצבי הנוף הם אלה שתפקידם להתאים את סביבתו של המבנה לתנאים בשטח ולהעדפות הלקוחות - החל מבחירה של סוגי קרקע וצמחייה נכונים, ועד לבחירה של אפשרויות ליצירת צל, עיצוב פרטים במים, אדמה וירק, בשילוב של אסתטיקה ושימושיות.

מחפשים מידע בנושא עיצוב סלונים?

לא יצא לכם להכיר מקצוענים מהתחום? מומלץ לברר עם קרובים וחברים אם הם יכולים להמליץ לכם על אדריכל מסויימים שיצא להם לשכור בעבר.

בחיפושים אחר בעל מקצוע מהתחום, אין דרך טובה יותר להתרשמות על ידי עיון בתיק עבודות. אבל אל תסתפקו בזה בלבד, בקשו לראות במו עיניכם כמה עבודות במבנה או בסביבה שתוכננו על ידי האדריכל אותו אתם מעוניינים לשכור.

לבסוף, השתדלו ללכת לפגישה כשבידכם רעיונות מוגדרים ככל האפשר, אך תהיו מוכנים להתגמש ולאפשר לבעל המקצוע להציע כיוונים משל עצמו.

מעוניינים במידע נוסף? בקרו באתר שלנו לעצות ופרטים נוספים.

 
מאמרים נוספים :

» סלון ישנם חדרים שהנם מאוד משמעותיים בבית שלנו

 סלוןישנם חדרים שהנם מאוד משמעותיים בבית שלנו, אחד מהמשמעותיים בבית אם לא הכי משמעותי הוא הסלון. חשוב בכל בית, היות והוא הראשון שרואים כאשר נכנסים הביתה, סלון הוא בעצם חדר האורחים שלנו, הוא החדר בו ננוח ונירגע בסופו של...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים