שובר לפרסום בגוגלעיצוב רהיטים ותיאום ציפיות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ביאונט   
שני, 11 יוני 2018 13:36

לא חסרות חנויות שבהן ניתן למצוא רהיטים סבירים, נחמדים ולא יותר. אנו סבורים כי רהיטים שכאלה לא יתאימו לאנשים שמחפשים ערך, ייחוד ומשמעות. עיצוב רהיטים אישיים הוא הדרך להעניק חוויה מיוחדת. זו הדרך שבה תהיה התאמה מושלמת בין הרהיט לבינכם, בין הרהיט לחלל שבתוכו הוא ניצב. אך כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, צריך לתכנן, להשקיע בבסיס ובקונספט לפני שמגיעים לעיצוב הנכון.

התכנון הנכון לרהיט הנכון

מי שניגש לאיש מקצוע ומבקש ממנו שיתכנן עבורו את הרהיט המושלם עשוי לקבל רהיט נחמד, אולי אפילו יפה, ובכל זאת תהיה גם אכזבה. אנו סבורים כי לכל אחד, לכל בית, לכל משרד ישנו רהיט או רהיטים מושלמים אך כדי להגיע אליהם צריך לתכנן, לבדוק, לתאם ציפיות.

דבר ראשון שצריך לדעת, עוד בטרם מתיישבים לפני שולחן השרטוטים זה האם נדרש עיצוב מסחרי או שאולי העיצוב נועד למטרות אחרות. גם אם המבוקש זהו שולחן עץ טבעי ומוגדר כי רצוי המראה הכבד, יש לדעת האם זהו רהיט שנועד לסלון, לפינת האוכל, או שאולי הוא נועד למשרד של חברת הייטק דינמית וקוסמופוליטית. כחלק מתכנון הרהיט כדאי לדעת האם הוא יוצב בחדר רחב ידיים או שאולי יהיה זה חלל מצומצם. כדאי לדעת האם התקרה גבוהה או אולי נמוכה. מה רוצים להרגיש כאשר הרהיטים יוצבו במקומם – התרוממות רוח או שלווה? כאשר מקבלים את התשובות לשאלות, עיצוב הרהיטים יהיה נכון יותר.

תיאום ציפיות יוצר שביעות רצון

אנו מאמינים כי תיאום ציפיות מאוד חשוב שכן מאותם חומרי גלם ניתן להוציא חלומות מאוד שונים. אם אתם משתפים פעולה עם נגר אומן, מעצב או אדריכל, אין הרבה משמעות לאמירה כמו "אני רוצה בית יפה" או "אני אוהב תחושה של זרימה". צריכים לייצר תיאום ציפיות מלא יותר, מקיף יותר. אם אתם אוהבים יופי מעודן, לא מתפרץ, אמרו שאתם מעדיפים עיצוב מינימליסטי. אם אתם רוצים רהיט שימשוך את תשומת הלב, שיהיה המוקד של החלל, אמרו זאת במפורש. תוך כדי התכנון בקשו לראות את ההתקדמות כך שתוכלו, אם צריך, לבקש שינויים והתאמות. 
מאמרים נוספים :

» תפקידה של מעצבת פנים

מעצבת פנים מנוסה מתקצבת כל פרויקט בהתאם ליכולותיו של בעל הפרויקט ובין אם מדובר על דירה, דירת גן, דירת יוקרה, משרד הייטק, מסעדה או אפילו חדר בית מלון. כמות הפרויקטים האפשריים כמגוון העסקים והחברות. התקציב והניצול הנכון שלו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים