שובר לפרסום בגוגלעלות בדק בית - מה המחיר המומלץ לפרוטוקול מסירה ראשונה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דודו כגן   
שישי, 08 פברואר 2019 11:55

בדק בית הינו תהליך מאוד נפוץ בקופות האחרונות. אנשים רבים קנו בתים או דירות וקיבלו בתמורה "הפתעות" בלתי נעימות הכוללות בעיות ופגמים שונים. בעיות אלו יכולות להיות מאוד יקרות לתיקון. היום, קיים פתרון ודרך למנוע את המצב הלא נעים שכזה. מדובר על בדק בית, אשר אנשי מקצוע כגון שמאי או מהנדס מבצע, על מנת לבחון את איכות הבית או הדירה למכירה. בדק בית היא מאוד מורכבת, וניתן למצוא כמה בדיקות לפי סוגי בנייה שקיימים. עלות בדק בית משתנה מאוד, באם מדובר בבית או דירה, כמות החדרים ומספר מטר של הנכסים. על מנת להבין יותר טוב, מה הוא מושג בדק בית, ניתן להסביר כמה פרטים משמעותיים של נושא זה.

ליקויי בנייה

ליקויי בנייה הינם פגמים שונים אשר קיימים בניית המבנה או לאחר הבנייה. הליקוי יכול לכלול נושאים רבים לפי אזורים של הבית. במהלך בדיקת בדק בית, ניתן למשל למצוא ליקויי בנייה בשלד של הבית, כלומר הבסיס של הבית. לדוגמא, ניתן למצוא סדקים, תזוזה של הקירות, שיכולות לסכן את דיירי הבית. בנוסף, כדאי לבחור עם אילו חומרים הם בנויים ומה כמות אשר השתמשו למטרת בניית השלד של המנה. ליקויי בנייה אלו יכולים לגרום לאיכות חיים של הדיירים.

בנוסף לכך, אנשי מקצוע עלולים למצוא ניקויי בנייה אסתטיים כגון כתמים  וסדקים בקירות, עובש, נזילות מים וכדומה. בעיות אלו לא יכולים להתפשר לפגמים יותר חשובים, כך מומלץ לטפל בהם במהירות.

בדק בית הינו מאוד חשובה למציאת ליקויים בנייה, וכדאי להכניס את עלות בדק בית בהכנסות האחרות של קניית הדירה.

דירות יד שנייה

אנשים רבים קונים דירה יד שנייה, אך לא תמיד שמים לב על כל הפגמים אשר היא מסתירה. בדירות אלו, עלולים למצוא ליקויי בנייה רבים בכל התחומים. יש לציין שבדיקה כזו יכולה להתבצע אך רק על פי אנשי מקצוע אשר עובדים בתחום זה. בנוסף לכך, במידה והמהנדס ימצא פגמים אשר לא ידעתם, הנכם יכולים להגיע להסכם עם המוכר, ולהוריד במחיר הבית. כך, עלות בדק בית משתלם לכם בכל המצבים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים