שובר לפרסום בגוגלעל התועלת שבתהליך של מיחזור עץ

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : shira   
רביעי, 29 אפריל 2015 13:27

אחד החומרים הנוחים ביותר לעיבוד ולעבודה הוא העץ. האדם עושה שימוש בעץ מזה אלפי שנים, אך בעשרות השנים האחרונות, הדבר נעשה בעייתי - השימוש הנרחב בעץ, הופך את העץ עצמו למצרך נדיר יותר, ויש חיסול לש שטחים ירוקים ברחבי הארץ והעולם. לכן, חברת אקולוגיה באה לקדם פתרונות של מיחזור עץ ברמה גבוהה מאד. לנגד עינינו אנו שמים את הטובה המשולשת. טובת הלקוחות שלנו שמעוניינים בפינוי יעיל של העץ, טובת הלקוחות שמעוניינים בעץ ממוחזר - וכמובן טובתה של הסביבה. בעזרת מפעלי המיחזור המתקדמים, אנו מספקים פתרונות איכותיים במיוחד, שעומדים בסטנדרטים של המשרד להגנת הסביבה, וכך מספקים את הפתרון הטוב ביותר לכל הצדדים.

 

איך זה מבצע ולמי זה מתאים?

●       מיחזור של עץ טבעי  - כאשר מדובר על מיחזור עץ יש להפריד למעשה בין שני סוגים שונים של עץ. הסוג האחד זהו העץ הגולמי. זהו העץ שלא נעשה בו שום שימוש - ואלו העצים שבעצם צומחים בשטחים ברחבי הארץ. מתי הם מגיעים אלינו למיחזור? פשוט מאד - כאשר הם כבר נעשים סכנה של ממש לסביבה. במצבים אלו - שבהם יש חש שלהתמוטטות העץ, להסתבכות ענפיו בחוטי חשמל ועוד - יש לגזום אותו. אולם, אחרי שהוא נגזם, אם הוא ייזרק, יהיה זה בזבוז של עץ איכותי מאד שאפשר לעשות ממנו לא מעט מוצרים. לכן, עצים אלו - מרמת הגע ועד לרמת הגזם - כולם מגיעים למפעל שלנו ועוברים תהליך מקיף של מיחזור.

●       מיחזור מורצים מעץ - הסוג השני, הוא בעצם מיחזור של מוצרים שעשויים מעץ. אלו לעתים קרובות רהיטים שונים מעץ - ארונות, כסאות, מזנונים, שולחנות, מדפים, ועוד. אלו פריטים שלרוב צוברים ותק רב, עד שכבר לא ניתן לעשות בהם שימוש. העץ עצמו כבר בלוי, חלש ולא יכול באמת להיות בסיס לרהיט איכותי. פתרון אחד הוא כמובן לזרוק אותו, אבל פתרון אחר הוא לפנות לחברת אקולוגיה - אנחנו ניקח את העץ למיחזור, וכך יהיה אפשר לעשות בו שימוש חוזר-  בין אם לטובת ייצור רהיטים אחרים, ובין אם לטובת פתרונות אחרים למסחר ולתעשייה.

●       למה משמש העץ הממוחזר? - העץ שממוחזר במפעלים חברת אקולוגיה, מגיע בסוף למספר גבוה מאד של לקוחות, משום שיש לו לא מעט שימושים. ציינו זה מכבר כי עץ ממוחזר יכול לשמש לייצור של רהיטים, אך לא רק אליהם. גם אם מדובר על מיחזור עץ שבמצב רע יחסית, עדיין יש לו שימושים מעולים! האם ידעתם למשל שעץ ממוחזר יכול לשמש כבסיס שיוצר שטחים עבור בעלי חיים? האם ידעתם כי העץ הממוחזר יכול לשמש כחומר בערה חיוני? כמו כן, גם בחקלאות לעץ הממוחזר יש שימושים רבים ומגוונים מאד. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים