שובר לפרסום בגוגלעסקים למכירה - קנייה בטוחה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
חמישי, 04 דצמבר 2014 16:12
עסקים למכירה – ישנם כאלה המוכרים וישנם המבקשים לקנות ולהשקיע

כמו שלכל מטבע ישנם שני צדדים – כך גם עסקים למכירה: מצד אחד בעלי עסקים המעוניינים למכור את העסק שלהם – מסיבות שונות ומהצד האחר ישנם היזמים והמשקיעים המעוניינים לרכוש עסקים.

קניית עסק קיים אינה דומה כלל לפתיחת עסק חדש. היתרונות הברורים והמידיים שבעסק קיים הם בתשתית הקיימת כלומר: המדפים והדלפקים כבר קיימים, עיצוב בית העסק כבר נעשה, הריהוט הכרוך בנושא בית העסק- כבר נקנה ותודעת הלקוחות בדבר קיומו של העסק- כבר התקבעה.

קל יותר לקנות עסק קיים מאשר לפתוח עסק חדש ובכל זאת, כדאי מאוד לא לקנות חתול בשק על מנת שלא ייגרם מפח נפש בעתיד ושלא תהינה הפתעות לרעה בלתי צפויות.

על כן, כשאתם בוחנים הצעות של עסקים למכירה שהן רלוונטיות לגביכם, מומלץ לבדוק מספר פרמטרים שייתנו לכם אינדיקציה על העסק העומד למכירה ויעזרו לכם להחליט האם העסק הזה מתאים לכם או שהוא איננו מצוי בכלל בכיוון שעליו חשבתם.

עסקים למכירה בשיטת הזכיינות מבוקשים יותר מעסקים למכירה מאנשים פרטיים כי עצם היותם משויכים לרשתות מזכות הופך אותם לאטרקטיביים יותר לא מעט בשל עקרונות שיטת הזכיינות.

אם מומלץ לבדוק את ההיסטוריה של העסק העומד למכירה, מיהו קהל היעד שלו, כמה זמן הוא קיים ומהי הסיבה למכירת העסק, הרי שהבדיקה פשוטה יותר כאשר מדובר בסניף של רשת מזכה. במצב בו בעל זיכיון מבקש למכור את הזיכיון שלו, על פי שיטת הזכיינות עליו לדאוג בעצמו למחליף שלו. אבל את ההיסטוריה של העסק ניתן ללמוד בקלות, קהל היעד כבר מוגדר ובמקרים רבים מסתבר שבעל הזכיינות מרגיש שמיצה את עצמו והוא שואף לשדרג את הצלחתו במקומות נוספים.

עסקים למכירה – לכו עם נטיות לבכם

מגוון העסקים למכירה הוא כה גדול עד כי קשה לקבל את ההחלטות שתהיינה הטובות ביותר עבורכם. חשוב מאוד ללכת על תחום שמדבר אליכם ואתם עשויים למצוא בו עניין. התוצאות העסקיות בוודאי חשובות מאוד אך לא פחות חשוב מכך לבדוק את הפוטנציאל העתידי ואת היעדים שאתם מציבים בפניכם ובפני העסק שאתם מעוניינים לרכוש.

http://www.johnnycrispy.com/%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-1-1.html= 
מאמרים נוספים :

» 3 סיבות לאתר עסקים למכירה

3 סיבות לאתר עסקים למכירהנתקלתם במודעות, ראיתם פרסומים ולא ממש הבנתם מה עושים עם זה. יש היום לא מעט עסקים למכירה אבל אתם רוצים להבין קצת יותר לעומק במה בדיוק מדובר ולמה עדיף לכם לקנות עסק קיים במקום להקים עסק חדש לחלוטין....

» עסקים למכירה שיביאו לכם את המזל

עסקים למכירה ניתן למצוא באמצעות מודעות אשר מפורסמות במגוון רחב של אתרי אינטרנט ובאמצעות מדיומים נוספים כמו לוחות מודעות בעיתונים ופרסומות ברדיו ובטלוויזיה. עסקים למכירה ניתנים לקנייה מבעל עסק פרטי, מחברה, דרך קניית ...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים