שובר לפרסום בגוגלעסקים למכירה שיביאו לכם את המזל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שני, 12 פברואר 2018 14:24

עסקים למכירה

עסקים למכירה ניתן למצוא באמצעות מודעות אשר מפורסמות במגוון רחב של אתרי אינטרנט ובאמצעות מדיומים נוספים כמו לוחות מודעות בעיתונים ופרסומות ברדיו ובטלוויזיה. עסקים למכירה ניתנים לקנייה מבעל עסק פרטי, מחברה, דרך קניית זכיינות ובאמצעות דרכים נוספות. המאמר הבא יספק מידע לגבי עסקים למכירה הניתנים לקנייה בזכיינות ועל היתרונות שבשיטה זו.

עסקים למכירה בשיטת הזכיינות
תהליך הקנייה של עסק כולל בתוכו קבלת החלטות גורליות ומגוונות, במקרים רבים חוסר ניסיון או חוסר ידע מוביל לקבלת החלטות שגויות אשר גוררות פגיעה כלכלית בעסק ולעיתים אף קריסה כלכלית, שיטת הזכיינות מהווה פתרון נוח לפתיחת עסק תוך שימוש ב"מרשם" עסקי להצלחה אשר הוכח על ידי חברה גדולה (וסניפיה). אחת הדוגמאות הבולטות לרשת זכיינים אשר פועלת בארץ בשנים האחרונות היא רשת הקפה "ארומה" אשר מציעה עסקים למכירה בשיטת הזכיינות.

מהי זכיינות?
זכיינות הינה שיטה עסקית המתארת מערכת יחסים בה חברה גדולה מוכרת זכויות עסקיות מסוימות לזכיין פרטי למשך זמן מוגבל. אופי הזכויות הניתנות לזכיין משתנה בין הסכם זכיינות למשנהו ובין סוגי הזכיינות השונים מבניהם: זכיינות מוצר, זכיינות אופנה ועסקים למכירה הניתנים לקנייה בשיטת הזכיינות (מוכר גם בשם: חנויות רשת).

עסקים הניתנים לקנייה בשיטת הזכיינות כוללים בתוכם עסקים מתחומים מגוונים מבניהם תחום המזון והאירוח, תחום המלונאות, חנויות רשת לממכר מוצרים שונים ועוד. במסגרת שיטת הזכיינות הזכיין קונה מהחברה את הזיכיון לשימוש בידע הניהולי והעסקי של החברה, את הזכות לשימוש בשם החברה ובסימני המסחר המזוהים אתה, זיכיון למכירת ליין המוצרים של החברה ועוד. כיום עקב התחרות הגדולה בתחום ניתן למצוא הסכמי זכיינות המציעים תנאים מאוד אטרקטיביים לזכיין אשר מאפשרים קניית זכיינות לעסק קיים כאשר כל מה שנשאר הוא להפעילו באופן שוטף וגם זה תוך תמיכתה המקצועית של החברה.

יתרונות בולטים בקניית עסקים בשיטת הזכיינות:
1. התחלה רכה – במקרים בהם מדובר בפתיחה של עסק ראשון זכיינות מהווה פתרון נוח ללמידה תוך כדי תנועה.
2. השקעה בסיכון נמוך – עסקים הנקנים בשיטת הזכיינות מאפשרים השקעה עסקית בטוחה יחסית המגיעה מתוך האפשרות לשימוש בשם של חברה בעלת מוניטין ובשיטות עסקיות וניהוליות מוכחות.
 
מאמרים נוספים :

» 3 סיבות לאתר עסקים למכירה

3 סיבות לאתר עסקים למכירהנתקלתם במודעות, ראיתם פרסומים ולא ממש הבנתם מה עושים עם זה. יש היום לא מעט עסקים למכירה אבל אתם רוצים להבין קצת יותר לעומק במה בדיוק מדובר ולמה עדיף לכם לקנות עסק קיים במקום להקים עסק חדש לחלוטין....

» עסקים למכירה - קנייה בטוחה

עסקים למכירה – ישנם כאלה המוכרים וישנם המבקשים לקנות ולהשקיעכמו שלכל מטבע ישנם שני צדדים – כך גם עסקים למכירה: מצד אחד בעלי עסקים המעוניינים למכור את העסק שלהם – מסיבות שונות ומהצד האחר ישנם היזמים והמשקיעים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים