שובר לפרסום בגוגלעצות ליצירת תהליכים עסקיים מוצלחים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
שני, 07 מאי 2012 07:34
שרותי BI ששווים את הכסף, להקים עסק בכל דרך שהיא, היא לא מטלה פשוטה, בכנות, אפילו לא קרוב, בנוסף לפן הכלכלי היא מצריכה גם הבנת הסקטור העסקי אליו שייכת החברה, הבנה ניהולית וכמובן, ידע מקצועי בתחום. מעבר לזה החלק שעוד יותר מעצבן, הוא ההכרה שגם אחרי 2 שנים שהחברה ריווחית, זה לא מבטיח כלום.


כיצד, אתם שואלים? בגלל הגורם הפשוט שלא מספיק ששהקמת העסק שורדת את תלאות השנה השנייה, הרי זה לא מספיק - מכיוון שאנו מעוניינים לשגשג ולהצליח עוד יותר. אבל חשובה התובנה שככל שפירמה גדולה, מוטת השליטה של הדרג הניהולי צונחת. אז איך ומה יכול לעזור לנו לנהל ולשלוט טוב יותר?

תהליכים עסקיים - שווה לשקול!

למסעדות וכמובן גם לסניף של פיצה תחום הניהול הוא תמיד נוח יותר מאשר לחברות ומוסדות ענק, ובחלק גדול מהמקרים לא מחייב קניית כלים או אמצעים טכנולוגיים. אבל עסקים גדולים שמחזורם עד 150 מיליון, בדרך כלל צריכים גם כדי להתנהל ולנהל טוב את המתרחש בחברה וקל וחומר בשביל למנף את הרווחים, עזרה וסיוע טכנולוגיים.

אילו אמצעים טכנולוגיים יכולים לסייע

תחום טכנולוגי מופלא שהתפתח בשנים האחרונות, בעיקר בארצות הברית, הוא הנושא המרתק של הבינה העסקית; כלל הפיתוחים ששיכים לתחום מערכות המידע נועדו לעזור למנהלים בעסק בתהליך הסקת המסקנות ובהגעה לתובנות בכל הנוגע לתהליכים המתרחשים אצלהם בארגון.

שימוש באלמנטים כגון אחזור מידע, מסדי נתונים מקצועיים או טכנולוגיות נוספות, הם דוגמאות משניות לאופציות הקיימות לשימוש הדרג המנהלתי של העסק. בכל התקן או פתרון טכנולגי שתבחרו בו מעולם של טכנולגיית הענ"ן תיהנו משימוש ביכולות רבות חשובות לעסק כגון כריית מידע, ארגון והתמודדות עם נתונים רבים במקביל, אינטגרציה בין נתונים ממקורות שונים בעסק ויכולות מהותיות אחרות, כך שמשימת הניהול משתפרת, וכמובן ניתן עם קצת היגיון בריא וחשיבה מושכלת לשפר תהליכים בפירמה.

כפי שהסברתי קודם, יש די הרבה אמצעים ודרכים נוחים לשכלול ושיפור תהליכים בחברות, כך שמה שחשוב זה להחליט שעושים את הצעד ולהיעזר במומחים בתחום של בינה עסקית, שמסוגלים לאפיין בדרך מקצועית את הצרכים של הדרג הניהולי תוך בחירת האמצעים הטכנולוגיים המתאימים ביותר.

לשאלות ופרטים נוספים אתם כמובן יכולים להגיב.

 
מאמרים נוספים :

» על מערכות BI שמעתם?

להיות מנהל בשנות ה-2000! הקמת חברה חדשה בכל דרך שהיא, היא לא משימה פשוטה, אפילו להפך, מעבר לכסף הדרוש היא מצריכה גם הבנת הסקטור העסקי בו מתנהל העסק, ידע ניהולי ואיך אפשר בלי, נסיון וידע בתחום. הדבר שאפילו עוד יותר מעצבן, הוא...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים