שובר לפרסום בגוגלעשינו עסק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דולב   
רביעי, 24 ינואר 2018 10:59

בתי עסק רבים פונים כיום להפקת סרטוני תדמית, אותם אפשר להפיץ בקלות ברשתות החברתיות. זה נוגע לעסקים ותיקים וחדשים כאחד

עסק טוב הוא עסק שמחפש לפתח את עצמו. כמובן שמרבית העסקים שקמים היום משתמשים בכל הכלים השיווקיים והפרסומיים העומדים לרשותם, אך גם בעסקים ותיקים חייבים להבין שהעתיד כבר כאן, ומודעה קטנה במקומון פשוט לא עושה את העבודה.

כיום עסק ממוצע יכול לבצע המון פעולות חינמיות או בעלות נמוכה כדי לקדם את העסק. יש כמובן את הפעילות ברשתות החברתיות, אותם אפשר לבצע לבד או באמצעות איש מקצוע, פעילויות גרילה ברחוב, כתיבה ממומנת, פרסום באמצעות גוגל, ומה לא. אחד הכלים היותר מעניינים, מהם במרבית העסקים עדיין לא שמים עליהם דגש הוא הפקת סרטון תדמית לעסק.

סרטוני תדמית הם כלי מדהים בזמנים שכאלה. אם בעבר סרטוני התדמית לא היו כמעט בשימוש, כיום אפשר לשים אותו ברשתות החברתיות, לפרסם באינטרנט עם באנרים ואפילו פרסום בטלוויזיה. סרטוני התדמית עושים שירות מדהים לעסקים, כאשר הם שמים אותם באור מקצועי, יוקרתי ועם סטייל. כל עסק, חדש או ישן, שרוצה לקדם את עצמו, חייב סרטון תדמית אותו יוכל להפוך לוויראלי.

עושה את ההבדל

הפקת סרטון תדמית מתחילה עם חיבור לקונספט של העסק וערכי המותג. חייבים להציג את העסק באור חיובי, אך אסור להיות בנאליים. בנאלי שווה לנשכח, ואסור שישכחו את הסרטון מיד אחרי שיראו אותו. הסרטון חייב להיות קצר, כי בימים אלו, אנשים לא נשארים זמן רב מדי במקום אחד, יש הרבה גירויים במקום אחר, והוא חייב להיות עם מסר חד.

סרטוני תדמית יכולים לעשות את ההבדל מבחינת לקוח פוטנציאלי. כשהוא מבין על מה העסק, מה היתרונות שלו ומי הם האנשים שמנהלים אותו, הוא מקבל הרבה מאוד מידע חשוב לקראת מה הוא הולך. אנשים לא אוהבים את הלא נודע, והולכים תמיד אל עבר המקום בו הם יודעים יותר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים