פותחים עסק בהצלחה - גיוס הון לסטארט אפ

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
רביעי, 16 מאי 2012 08:24
על מה ולמה ליווי כלכלי? בהנחה שאתם חוששים שהחיים "המיוחדים" שלכם לא ממש זורמים לאן שכיוונתם ובנוסף לזה, אתם ברוב הזמן מוגבלים מבחינת התקציב אף על פי שאתם מרווחים טוב, מומלץ שתשקלו את האפשרות להתנסות בקבלת יעוץ אישי בשוק הפיננסי.


הערכת שווי חברה, דרך טובה להתחיל!

יש המון כלים יישומיים שיכולים לשמש אתכם בכל מה שיש לו קשר ללשרוד כלכלית את החודש. לפני הכל, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את המגבלות שלכם. נקודות כמו: סך כל ההכנסות שלכם, ההוצאות הסדירות שלכם, הוצאות הכרחיות ויציאות ובילויים, ועל פי גורמים אלו לפעול נכון. להלן דוגמא בסיסית-

הכנסה- משכורת של 6550 ₪

ההוצאות הסדירות שלכם- שכר דירה 2550 ₪, חשבונות 450 ₪, חוגים לילד 300 ₪

דברים שחייבים- דלק 540 ₪, ספרים לילד 150 ₪

רק לאחר שנחסיר את החלק של ההוצאות מסעיף ההכנסות נגלה כמה נשאר לנו לחסכון. על בסיס החישוב שביצענו נתנהל ביום יום שלנו ולא בדרך הפוכה, כפי שרוב האנשים בוחרים להתנהל.

אם יצא ואתם לא משהו בחשבונאות, אולי כדאי שתשקלו ברצינות את אחד משירותי התמיכה הקיימים בתחום הזה של כלכלה ישומית, כמו - יעוץ פיננסי, חשוב לציין שכלל השירותים מותאמים למשפחות ובנוסף לחברות.

בכל מצב שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ כלכלי או לנסות להסתדר לבד, מהותי מאוד שתבינו שלא חסרים מצבים שמחייבים התייחסות אחרת לתחום הפיננסי. מצבים שונים כמו: גירושים או הימור כושל בברוסה. נסיבות מסוג זה מתאפיינות בשינוי יחסית גדול של ההכנסות ו/או של ההוצאות בטווח זמן מסויים.

בהתאם למה שהסברנו בפוסט, יש המון אופציות שיכולות לעזור לכם להתנהל פיננסית בצורה מושכלת וחכמה, הנושא המהותי הוא לנסות לחשוב ולהבין עם מה אתם צריכים עזרה, אם אתם צריכים אינפורמציה לגבי גיוס הון לסטארט אפ ? או רק רו"ח, הכל תלוי במקרה ובנסיבות.

טיפ יעיל בתחום הכלכלי, הוא לא להפוך להיות מאלו שמצהירים "לעסק שלי זה לא יקרה" או גם "סמוך עלי, יהיה בסדר" אלא להיות מודעיים ולהבין היטב מה הם הדברים שמשתנים סביבכם בנושא של ניהול תקציב.

נקודה נוספת, במידה ואתם לא בטוחים בוודאות מה אתם רוצים, או יש לכם עוד מחשבות", "אתם יכולים להיועץ עם המומחים שלנו ולקבל פתרונות מעולים.

 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים