שובר לפרסום בגוגלפינה לנוח בה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
רביעי, 27 יוני 2018 12:54

הקיץ היא התקופה הזו אשר בה אנשים רבים מתחילים לעשות קצת סדר בכל הבית ולהפוך את כל מה שהיה יותר מתאים לעונה של החורף, למשהו שיותר רלבנטי אל העונה החמה. אז מקפלים חזרה שטיחים עבים אל הבודים ומעבירים את כל הבגדים הקצרים חזרה אל המדפים הכי ששימושיים בארון הבגדים בכל חדר וחדר.

בין כל אלה חרי שכל הבית כבר מוכן לקיץ וגם המזגן עבר ניקוי של הפילטרים, עוברים להביט אל האזור של המרפסת שנעשה מוזנח עם הרבה לכלוך וגם אבק. אנשים רבים מאבזרים את המרפסת עם ריהוט שימושי, ואחד השימושיים ביותר הוא פינות זולה שמאפשרות לכל המשפחה לשבת קצת בשעות אחר הצהריים, לנוח ולדבר.

כל מרפסת חייבת מקום לישיבה

הרי כל מרפסת או גינה היא כזו אשר לא מגשימה את הקיום שלה כאשר אין בה מקום נעים שבו יכולים לשבת קצת לנוח, ואם לוקחים בחשבון כי הארנונה ממשיכה להיות משולמת עבור האזור הזה גם כשלא מבצעים בו שימוש, מתחילים להפנים כי כדאי לשדרג את השטח כדי ליהנות ממקום שיש בו פוטנציאל גדול להנאה בשעות של הפנאי.

מעבר לעניין של שמירה על ניקיון, המרפסת היא מקום שנועד לישיבה ומנוחה. אם המרפסת היא גדולה דיה ישנם אנשים אשר מציבים בה גם פינת מנגל וגם מקום שבו יכולים לתלות בשמש החמה של הקיץ כביסה, אולם הדבר החשוב ביותר הוא פינה לישיבה, כאשר פינות זולה הן כאלה שמציעות את מירב הנוחיות לצד מחיר שהוא הרבה יותר זול מכל יתר רהיטי הגינה. ריהוט כזה יכול להיות בשימוש נהדר למשך שנים רבות, ורק צריכים מידי פעם לנקות ולכסות כדי שיהיה נעים בכל פעם לשבת או לשכב אפילו לישון... 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים