פינוק במכון ספא - לגוף ולנפש

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריק   
חמישי, 12 מאי 2011 07:53

מכוני ספא עליית מעמד הביניים והתחזקותו הוא תהליך מרכזי מאוד בחברה המודרנית בעולם המערבי. תהליך זה העלה מאוד את רמת איכות החיים בערים הגדולות ברחבי אירופה וארצות הברית מה שיצר שוק חדש כמעט לגמרי של מכוני טיפול, מרחצאות ועיסוי, מכוני ספא. בעשר שנים האחרונות נרשמו עליות של יותר ממאה אחוז בלקוחות הנוהגים לפקוד את מכוני הספא השונים ברחבי ארץ ישראל. בהתאם, נפתחו מקומות חדשים רבים  למכוני ספא, אם בערים הגדולות כמו בירושלים או תל אביב או במקומות נידחים יותר כמו הר הכרמל או ים המלח.


בעקבות הגידול העצום בכמות מכוני הספא בארץ ירד גן מחיר הטיפול והשהות במתחם מה שמושך עוד ועוד לקוחות מידי יום בשל המחירים האטרקיטיביים. בשנים עברו התענוג היה שמור רק לבעלי הממון מכיוון שהטיפול היה יקר והמכונים הקיימים היו יוקרתיים במיוחד. כיום אפשר למצוא מכוני ספא שפונים לקהל הרחב ומציעים את שירותיהם במחירים סבירים הרבה יותר תוך גם מתן דגש על מבצעים והנחות יומיים או חודשיים. בנוסף, הרבה מעסיקים אוהבים לפנק את עובדיהם בשוברים למכוני ספא, אם זה לחגים או כמתנת יומולדת. מטרת הטיפול הטיפול במכון הספא נועד להרגיע ולשחרר את הגוף והנפש.

הלחצים היומיים של החיים המודרניים, עבודה וכסף, קריירה ותחביבים, חברים ומשפחה, יוצרים לחצים מודעים או כאלה שהאדם לא מודע אליהם. מכון הספא מעוצב ומתוכנן על מנת להשרות אווירה של רוגע. הטיפולים שמוצעים במכוני הספא, בין אם זה המרחצאות החמים או , הסאונות הנעימות, טיפולי הדיקור המיוחדים או העיסויים המקצועיים בשמן נועדו להרגיע את הגוף והנפש. מיקום מכון הספא הוא קריטי ואנשים רבים אוהבים לבקר מכוני ספא שנמצאים בקרבת מים או בתוך הטבע, ביערות. מכוני הספא שקרובים לים כמו באילת או בים המלח מציעים טיפולים מיוחדים מאוד שמוצעים רק שם. בעיקר, רוב מכוני הספא הרציניים בארץ פיתחו לעצמם גישה ושיטה מיוחדת לטיפולים שהם מציעים ככה שכל מכון ספא הוא ייחודי ומעביר חוויה שונה. מומלץ לבקר בכמה מכונים ולהתנסות בכל הטיפולים שהם מציעים ולווא דווקא לחזור ולבקר באותו מכון שוב ושוב