פירסום בחינם - פרסמו את עיסקכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דרור מגל   
שלישי, 08 פברואר 2011 22:47

עסק הרוצה לפרסם את עצמו ולגדול זקוק לפירסום במגוון אפשרויות. נכון הוא שעסק אמין וטוב יקבל עבודות באמצעות לקוחות מרוצים הממליצים עליו לחברים ולמשפחה אך באופן שכזה העסק יעמוד במקומו ולא יגדך. בעל עסק הרוצה בהגדלתו ומכאן גם ברווחים גדולים יותר זקוק לפירסום.פירסום יכול להיות בתשלום או בחינם. אנו נתמקד כאן בעיקר בפירסום בחינם.

אחת האפשרויות לפירסום בחינם הוא ברישום לאתרים המאפשרים לרשום את העסק. גם באתרים אלו קיימת  האופציה לפירסום בחינם ואופציה לפירסום בתשלום. כמובן שבפירסום בתשלום העסק מקודם לפני המפרסמים חינם אך אין לזלזל גם בפירסום החינמי.

במידה ולבעל העסק יש אתר, יש לו יתרון כפול בפירסום בחינם. ברוב אתרי האינדקסים מאפשרים להוסיף את הקישור לאתר בעל העסק. קישור הוא דבר חשוב מאד בקידום אתר. מאידך, לא כל אתרי האינדקסים מאפשרים קישור ישיר לאתר. דוגמא לאתר שבו קיים פירסום חינם. גם כאן קיים פירסום בחינם או פירסום בתשלום כולל קישורים ישירים לאתר בעל העסק.

אפשרות אחרת לפירסום עסקים בחינם היא באמצעות השתתפות בפורומים שונים הקשורים למהות עסק הלקוח, להתייחס לשאלות ולענות באופן מקצועי (לא לדחוף חזק את העסק שלכם) ולאט לאט ליצור לשם שם דבר. הלקוחות כבר יגיעו מאליהם.

פייסבוק הוא עוד אמצעי לפירסום בחינם. פייסבוק הפך בשנה האחרונה לאופציה "מבהילה" לצורך פירסום בחינם. פיתחו לכם חשבון, העלו נושאים וטיפים הקשורים לעיסקכם, לאט לאט יגיעו אליכם כאלו המתעניינים בנושא, היפכו עצמכם לחברים באתרי פייסבוק אחרים והציגו את עצמכם אבל רק ללא ללחוץ. אנשים לא אוהבים שלוחצים עליהם.

יוטיוב הוא אתר למצגות וידאו. לא נפרט כאן כי כמעט כל אחד כבר מכיר ויודע מה זה יוטיוב. הכינו מספר סרטים קצרים בני דקה או שתיים. תוכלו לעשות זאת גם באמצעות מצלמת הוידאו של המחשב, תנו טיפים בנושא עיסקכם והעלו אותם לאתר. גם יוטיוב הפך בשנה האחרונה ללהיט בתחומים שונים ובפירסום בחינם.

אבל האם הכל בחינם? קחו בחשבון שעל מנת לבצע את כל האפשרויות הללו אתם צריכים להשקיע זמן. זמן הוא כסף. את השיקולים תעשו כבר בעצמכם.


www.eyeweb.co.il
 
מאמרים נוספים :

» פירסום בחינם - פירסום עסקים בחינם

עסקים רבים זקוקים לפירסום באופן זה או אחר. התחרות רבה ועסק שלא יפרסם או יקדם את עצמו נדון לכיליון. פירסום בתשלום אפשר לבצע הן באמצעות המדיה האינטרנטית, באמצעות הפרינט (עיתונים ומקומונים), פירסום באמצעות פליירים...

» טיפים פרסום חינם – חסרונות

1. הקמת אתר אינטרנט באתרים המאפשרים הקמה בחינם. ברור לכולכם שאיןמתנות חינם. על מנת להקים אתר צריך ידע לא קטן למרות שמוצגת בפניכם מערכתניהול שגם היא מסובכת למי שלא מבין בתחום. חשוב לא פחות הוא כיצד לכתובבאתר, מה הם מונחי...

» טיפים לפירסום בחינם – יתרונות

1. עסק שאין לו אתר ברשת האינטרנט – קיימים בארץ מספר חברות המאפשרותלהקים אתר בחינם. לדבר יתרון גדול. אין עלויות, מערכת הניהול נמצאת בידיכםותוכלו תמיד לעדכן ולשנות נתונים באתר.2. פירסום בחינם באינדקסים חינמיים – ישנם בארץ...

» פירסום בחינם לעסקים קטנים

גם אם אתם בעליו של עסק קטן ובעל תקציב פרסום מוגבל, עדיין קיימות ועומדות בפניכם מספר אפשרויות פירסום לתקציב נמוך ובהן גם מספר לא מבוטל של אפשרויות .למרות זאת, ישנן מספר דברים שכדאי לדעת גם אם רוצים לפרסם את העסק בחינם....
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים