שובר לפרסום בגוגלפצצת זמן ליד הבית

PDF הדפסה דוא
פצצת זמן ליד הבית - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דוד רביבו   
ראשון, 28 פברואר 2010 21:19

במסגרת עבודתי נתקלתי בהמון דליפות ומיכול הסוגים יצא לי הרבה פעמים להזעיק את מכבי האש והמשטרה. אספר לכם מיקרה שקרה במעלה אדומים נשלחתי לדליפת גז ברחוב הנחלים ולאחר בדיקת מוני הגז בבניין המתברר לי שגז זורם במהירות באחד מדירות הבניין סגרתי את המונה וזיהיתי לפי הצנרת לאיזה דירה הוא שייך. נקשתי בדלת הדירה ואין מענה נקשתי בדירות השכנות ושאלתי מי גר בדירה זו השכנים אמרו לי שבדירה גר אדם מבוגר שאינו יוצא לרוב מביתו. והם אמרו לי שכבר הרבה זמן יש ריח של גז לאחר עוד בדיקה שערכתי הבנתי שהמצב מסוכן וכל הסביבה בסכנה של פיצוץ. פיניתי את כל דיירי הבניין והזעקתי את מכבי האש ואת המשטרה ואת חברת החשמל לאחר כמה דקות הגיעו כול הכוחות לרחוב ופינו עוד כמה בניינים ברחוב מהדיירים.

חברת החשמל ניתקה את החשמל לרחוב .מכבי האש התכוננו לפריצת הדלת .ומצידו השני של הבניין נערכו עם סולמות הדירה הייתה בקומה שלישית [לאורך כל המקרה הייתי בטוח שהאדם שגר בדירה אינו ביין החיים כתוצאה מחנק] וכעת הסכנה כפולה ומכופלת בפחד מפיצוץ הגז. המשטרה קראה ליחידה [לחמס] חומרים מסוכנים. כאשר כל תושבי הבניינים מתרכזים בדשא במרחק בטיחות להבנתם [ניסיתי להרחיקם יותר]....וכאן מתחילה הבדיחה. כשאנשי היחידה לחומרים מסוכנים הגיעו עם מכשיר P.P.M [מכשיר זה בודק את רמת הנפיצות של הגז] הם לא ידעו להפעיל את המכשיר ולא ידעו איך משתמשים בו ואיך בכלל מדליקים את המכשיר וגם לאחר קריאת הוראות בדף המצורף למכשיר לא הצליחו להבין איך מפעילים אותו התייעצתי אם קצין הכבאות ואמרתי לו שחבל על הזמן והמצב נהיה חמור מרגע לרגע. וביקשתי ממנו להעלות אותי בסולם הכבאית לדירה [זה לא תפקידי אבל כשראיתי את החשש שעל פני כולם זירזתי אותם לפעול הכבאי אמר לי שהוא חושש לעלות לדירה ובצדק. ביקשתי מימנו ציוד בטיחות ועלינו אני והכבאי לדירה פרצנו חלון ונכנסתי לדירה הדירה הייתה מוצפת בגז מצאתי מפתח לדלת הכניסה בדירה. פתחתי את הדלת הכבאים עלו עם זרנוקי מים ובמשך די הרבה זמן הזרימו מים מתוך חדר המדרגות לתוך הדירה, נכנסתי לחדרים וחיפשתי את האדם שגר בדירה לשמחתי לא היו אנשים בבית.

אני מספר לכם מקרה מסוכן זה שלשמחתי לא הסתיים באסון ומנסה להעביר את הרגשתי [זהו אחד הפחדים הרציניים והכי מפחידים שהיו לי] שאלה לי לקוראים, ניראה לכם שיש על מי לסמוך במקרים מסוכנים עקב דליפות גז? האמינו לי שאין על מי לסמוך. חוץ מאבינו שבשמים. זה היה נס!
דוד רביבו – טכנאי גז מוסמך
אם יש שאלות אשמח לשמוע מכם במייל: revivor5@walla.com


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים