שובר לפרסום בגוגלפתיחת חברה בע"מ - מגוון פתרונות יעילים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
שלישי, 15 מאי 2012 07:11
מתי כבר נישן בשקט? היה ואתם חוששים שהחיים "הכיפיים" שלכם ממש לא זורמים לאיפה שרציתם ושיותר נכון, אתם דיי מוגבלים מבחינת תקציבכם הגם שאתם מרווחים לא רע בכלל, מומלץ שתשקלו את אפשרותכם להתנסות בקבלת עזרה מקצועית בתחום של ניהול תקציב.


פתיחת חברה בע"מ, יש על מה לדבר

יש כמה טיפים יישומיים שככל הנראה ישמשו אתכם בכל בקשור ל"לסגור את החודש" בהצלחה. לפני הכל, הכי חשוב להיות ריאליים ולהכיר את המצב הכלכלי שלכם. אספקטים כמו: סך ההכנסות, הוצאות קבועות, דברים שאתם חייבים ובזבוזים שונים, ועל פי רכיבים אלו להתנהל ולבזבז. דוגמא-

סך ההכנסות - שכר של 6400 ₪

הוצאות רגולאריות - ארנונה וש"ד 2200 ₪, שכר לימוד לילד 520 ₪, חוגים לילדים 350 ₪

דברים שחייבים - הוצאות רכב 400 ₪, בגדים לתינוק 100 ₪

ברגע שנחסר את מרכיבי ההוצאות מסעיף ההכנסות נוכל לדעת כמה נשאר לנו לחסכון. על פי החישוב שביצענו נתנהל ביום יום ולא בדרך הפוכה, כפי שרוב האנשים נוטים להתנהל.

אם יצא ואתם לא טובים במתמטיקה, אולי מומלץ שתשקלו לעומק את אחד משירותי התמיכה הקיימים בעולם הזה של התנהלות על פי תקציב, כמו - יעוץ פיננסי, חשוב שתהיו מודעים שכלל השירותים מתאימים גם למשפחות ובנוסף לחברות קטנות.

בכל מקרה שתבחרו- לקחת שירותי ייעוץ פיננסי או להתסדר בעצמכם, סופר חשוב שתבינו שיש המון מצבים שמצריכים התייחסות מיוחדת לסוגייה הפיננסית. נסיבות כמו : גירושים או הרשמה לתואר שני. מצבים מסוג זה מתאפיינים בשינוי רציני של סך ההכנסות ו/או של ההוצאות לתקופה ארוכה.

בהתאם למה שהסברנו קודם, לא חסרות אופציות שיכולות לעזור לאנשים לפעול פיננסית בצורה פיקחית, הדבר המהותי הוא לנסות לחשוב ולהבין לאיזה שירות אתם זקוקים, אם זה מידע אודות חברת ייעוץ אסטרטגי ? או בכלל יועץ מס, הכל תלוי במקרה.

טיפ יעיל בהתנהלות כלכלית נכונה, הוא לא להתפתות להיות מאלו שאומרים לעצמם "יהיה בסדר" או גם "אל דאגה אני מבין" אלא להיות ערניים מאוד ולהבין היטב מה קורה סביבכם בתחום של כלכלה.

על כל פנים, אם אתם לא יודעים מה אתם רוצים, או עם צצות לכם עוד מחשבות נוספות", "מומלץ לכם להתייעץ איתנו ולקבל מענה מעולה.

 
מאמרים נוספים :

» אופני פעולה - חברת ייעוץ עסקי

מצעירותי תכננתי לפתוח חנות בבניית אתרים. מפאת זאת, השגתי השכלה והשגתי מימון לפתיחת עסק. אולם, תוך תקופה קצרה הסקתי שלשם שאוכל להרוויח בשוק הנ"ל, אני חייב לתכנן את צעדי וליצור מתווה כלכלי כמו שצריך. בלי ספק, אין זה קל להצליח...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים