שובר לפרסום בגוגלפתרונות מחשוב - הדרך לעסק מצליח

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
שני, 23 אפריל 2012 09:18
מפחד לפתוח עסק חדש? פתיחת חברה חדשה היא בשום מצב לא משימה טריוואלית, בכנות, אפילו לא קרוב, בנוסף לתקציב הדרוש היא מצריכה הבנה של הסקטור העסקי בו מתנהל העסק, הבנת עולם הניהול וכמובן גם, ניסיון וידע בתחום. העניין שאפילו יותר מייאש , הוא ההבנה שגם אחרי שנה שהארגון שלך עובד טוב, זה לא מבטיח כלום.


למה, אתם תוהים? בגלל הסיבה הפשוטה שלמרות שעסק מצליח ושורד את תלאות ההתחלה, זה רחוק מלהיות מספיק - מכיוון שכולם משתוקקים להרוויח ולשגשג יותר מהמצב הנוכחי. אך תמיד ובכל מצב מהותי להפנים שכמה שפירמה יותר גדולה, אפשרות הבקרה של הדרג הניהולי צונחת. אז איך ומה יכול לסייע להנהלה לשלוט ולנהל טוב יותר?

SiSense - התחלה טובה לכל הדעות!

למסעדות וכמובן גם לחנויות בגדים נושא הניהול והשליטה הוא בוודאות פשוט יותר מאשר לחברות ומוסדות ענק, ובחלק גדול מהמקרים לא דורש אמצעים טכנולוגיים ייחודיים. אך עסקים גדולים שמחזורם עד 150 מיליון, ברוב המקרים זקוקים גם בשביל לנהל טוב יותר את המתרחש בפירמה וקל וחומר כדי למנף את הפירמה, קצת "סיוע חיצוני".

איזה כלים עוזרים במלאכת הניהול

תחום מופלא שהתפתח בשנים האחרונות, בעיקר בחו"ל, הוא נושא כלי בינה עסקית; כלל המערכות והכלים ששייכים למערכות מידע נועדו לעזור למנהלי החברה בתהליך קבלת ההחלטות ובהגעה לתובנות בכל המתרחש בחברה שלהם.

שימוש באמצעים כגון פתרונות מחשוב, מסדי נתונים מפלצתיים או טכנולוגיות אחרות, הם רק דוגמה לאופציות העומדות לרשות ההנהלה של החברה. בכל אביזר או תשובה טכנולוגית שתבחרו מהתחום המעניין של ה - BI תהנו מאפשרויות שימוש ביכולות מקצועיות כגון אחזור מידע, התמודדות עם נתונים רבים במקביל, אינטגרציה בין מידע ממקורות מקבילים בעסק ויכולות חשובות אחרות, כך שמשימת הניהול נהיית קלה יותר, ואפשר בעזרת היגיון בריא לשפר תהליכים בעסק.

בהתאם לפסקה הקודמת, יש די הרבה אמצעים ודרכים לייעל ולשפר תהליכים בעסקים, מה שחשוב זה להחליט שמתחילים ולהיעזר באשפי תוכנה בנושא של הבינה העסקית, שמסוגלים למפות ולאפיין בדרך טובה ומקצועית את צרכי הדרג הניהולי ו"לתפור" ולהתאים לו את הכלים האיכותיים ביותר.

לפרטים ושאלות נוספות אני מזמין אתכם להגיב.

 
מאמרים נוספים :

» כך תבחרו את המחשבים עבור העסק הקטן שלכם

כאשר אתם מקימים עסק הקטן, אחד הרכישות המשמעותיות והראשוניות ביותר שאתם צריכים לעשות הוא, לרכוש מחשבים חדשים עבור עצמכם ועבור העובדים שלכם. עבור אנשים רבים, זה עשוי להיות החלטה קלה; אפשר להיות נאמנים למותג מסוים בגלל...

» רשתות חברתיות – איום קיומי על העסק שלך

 כותב המאמר: אלדד גפני, מנהל שיווק בחברת ספקטרונט רשתות חברתיות, אתרי חדשות, אתרי פנאי, מצלמות גני ילדים... אלו הן דוגמאות בודדות מתוך רשימה ארוכה המעסיקה עובדים במשך שעות העבודה. גלישה באתרים אלו גוזלת מהעובדים שעות...

» עשה ואל תעשה - אבטחת מידע לגולש המתחיל

גולשי אינטרנט רבים אינם מודעים לסכנות האורבות ברשת. רק לא מזמן התוודעו גולשי ישראל הרבים על המשמעות במתן כרטיסי אשראי לאתרי רכישה באינטרנט שאינם מאובטחים מספיק. על מנת שנוכל לגלוש בבטחה בדפי האינטרנט האינסופיים יש מספר...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים