שובר לפרסום בגוגלצביעת חדרי מדרגות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ארז בן   
שני, 23 אפריל 2012 10:00

בית מטופח הוא אזור מגורים שבו נעים לחיות, לכן אנו שומרים על הניקיון, מקשטים אותו עם חפצים היקרים ללבנו, מניחים בו ריהוט בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, ויוצרים סדר בסביבת המגורים בצורה נוחה ויפה. ומדי תקופה, אנו שמים בצד קצת כסף לשיפוץ, המאפשר לנו לעצב את הבית לטעמנו ולהפוך את הבית לחלל המגורים המושלם - מבחינה דקורטיבית ופונקציונלית.רוצים לשפץ את הבית שלכם בסכום נמוך, אך עדיין שיראה כמו מיליון $? מסתבר שעם עבודות גבס שונות וקצת צבע טרי אתם יכולים להפוך כל בית ישן לארמון, מבלי להוציא משכנתא על הבית.

מפתיע, אבל מבין בעלי המקצוע בשוק שיפוץ הבית, בעלי מקצוע המומחים לצביעת קירות ו- צביעת סלון מקבלים רק הערכה מועטה. בעלי מקצוע בתחום הגבס, שמרבית עבודתם עד לפני כמה שנים הייתה מבוססת על הרכבת קירות זמניים, תופסים תפקיד נכבד יותר בתחום שיפוץ הבית עם בנייה של נישות דקורטיביות, התקנת גופי תאורה וריהוט כמזנוני גבס שמשתלבים בצורה אורגנית בקיר הבית. כך גם בנוגע לצבעים, אשר עם נגישותם של שלל גוונים שונים, סוגי החומרים, הצבע ושיטות הצביעה הקיימות כיום, מאפשרים לנו לרענן כל חדר מגורים משעמם.

צביעת חדרי מדרגות מציע את האפשרות לכל מי שחפץ ברענון הבית או הדירה לשפץ תוך זמן קצר ובהשקעה קטנה:

כך לשם הדגמה, צביעה פנימית של בית ממוצע לוקחת רק יומיים-שלושה, אך גורמת לבית להראות עשר שנים פחות מכפי גילו. הרכבת נישות גבס, מדפים שקועים, הנמכת תקרה, או גופי תאורה במבנה גבס אף היא תיקח רק ימים בודדים לכל היותר, וגורמת לכל חדר להיראות מטופח ומושקע, גם כאשר התקציב נמוך.

אז אם גם אתם רוצים שביתכם ייראה הכי טוב, ומתאים לכם לעשות זאת במינימום זמן וכסף, בואו למצוא בעלי מקצוע והמון מידע שימושי באתר שלנו אז נאחל לכם רק. שיפוץ נעים! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים