שובר לפרסום בגוגלצבעים עבור רצפה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 29 ינואר 2019 08:06

הפעולה של הצביעה היא מאוד טבעית, ואותה מבצעים כל העת עבור משטחים שלמים וגם עבור פריטים קטני מידות. צבע הוא כזה אשר מורכב מכל מיני סוגים של חומרים ומגיע בצורה של משחה סמיכה שאותה מדללים לפי ההוראות שעל האריזה, השוני בהרכב של הצבע הוא זה אשר משנה את השימוש בו עם שלל של סוגי צבעים שנועדו להעניק פתרון אידיאלי לכל מצב.

ישנם צבעים עבור קירות, צבעים עבור מתכות, צבעים עבור רהיטי עץ ואף צבעים עבור ציפוי של רצפה. כאשר זקוקים לחומר של ציפוי שמציע עמידות גבוהה, יהיה זה ציפוי אפוקסי שאיתו ניתן להשלים את המשימה עם תוצאה טובה.

למה צריכים ציפוי אפוקסי

לרוב, כאשר מעלים את הצורך בשימוש בצבע מסוג אפוקסי העניין נועד עבור רצפה של מפעלים, חניונים, מוסכים ואף עבור אולמות תצוגה. הציפוי של המשטח בחומר אפוקסי יוצר ציפוי אפוקסי קשיח וחזק אשר עמיד בפני תנועה רבה, ובכך מעניק את המשטח הכי עמיד למשך של תקופה ארוכה.

היישום של החומר הוא פשוט לעשייה, כאשר ציפוי אפוקסי ניתן לחדש מתי שרק נראה כי השכבה הנוכחית כבר איבדה מהיכולת שלה. הצבעים הללו יכולים להגיע גם במבחר של צבעים, ובכך מקבלים שתי תולות ולא רק אחת, גם ציפוי עמיד, וגם ציפוי אשר איתו ניתן לסמן שטחים כמו אזורים של חניה בחניון תת קרקעי בצורה ברורה.

את היישום של צבע אפוקסי רצוי לבצע על ידי צוות של עבודה אשר מיון בכזו עבודה, כדי להכין את השטח לקראת הציפוי בצורה טובה ובכך ליצור תשתית שתקבל אליה את החומר האפוקסי באופן אחיד ועם אחיזה טובה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים