שובר לפרסום בגוגלצבעים קונים לפי חומרים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
חמישי, 14 יוני 2018 13:59

התחום של הצבעים הוא כזה אשר מציג כ כך הרבה טונים עבור צבע אחד עד כי כל אדם לא מיומן אשר נכנס אל חנות של צבעים יכול להתבלבל בצורה די מהירה מהמגוון הכה רחב של צבעים אשר מוצעים על גבי מניפה עבור חברה ספציפית אחת.

אם זה לא מספיק מבלבל יש גם סוגים שונים של צבעים אשר מגיעים עם אפקטים שונים ומציעים גימורים במספר של סגנונות להתאמה מירבית למה שמבקש הלקוח. ההבדל בין צבע אחד לאחר הוא גם עבור המשטח שאותו מבקשים לצבוע כאשר ישנם צבעים למתכות שמיועדים לחומר הזה בצורה ספציפית.

למה צריכים צבע למתכת באופן ספציפי

  • חיבור טוב לחומר - ישנם אנשים סקפטיים אשר יאמרו כי כל הצבעים הם אותו הדבר וכי אין כל סיבה פשוט לרכוש צבע בגוון אהוב ואיתו לצבוע כל סוג של משטח. בפועל, הרמה הטכנולוגית היא מתקדמת מאוד והיא מאפשרת ליצרן של צבעים לערוך שורה של צבעים אשר מגיעים עם יכולות של צביעה שונה בחומר אחד לאחר. גם עבור מתכות המרכיבים נבחרים בקפידה, כאש נבחנת תמיד היכולת של אלה להתחבר בצורה הכי טובה אל החומר, כולל מתכות.
  • עמידות גבוהה - מתכת היא חומר אשר יכול במידה מאוד גבוהה להיות באזור שהוא חשוף אל פגעי מזג האוויר, דבר זה אומר כי הצבע שאותו בוחרים חייב להיות כזה שלא רק מתחבר טוב אל המתכת אלא גם מציג את היכולת החשובה הזו של הגנה מפני קרני השמש והמים גם. זה אומר כי צבעים למתכות מגיעים עם תכונות אשר נועדו לשמור על הצבע עמיד גם בעונות השונות של השנה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים