שובר לפרסום בגוגלציוד תאורה לעכשיו או לתמיד

PDF הדפסה דוא
ציוד תאורה לעכשיו או לתמיד - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 15 מרץ 2016 14:15

רובנו חושבים באופן טבעי על רכישת ציוד תאורה אך לא יודעים על האפשרות של שכירת הציוד. במאמר זה תוכלו לקרוא על שתי האפשרויות, ההבדלים ביניהן, למי כל אחת מהן מיועדת ועוד.

רכישה אל מול השכרה

ההבדל העיקרי בין השכרה לבין רכישה של תאורה דומה מאוד לכל תחום אחר. לדוגמה, השכרה ורכישה של נדל"ן. כאשר אנו מדברים על השכרה, אנו מדברים על מתן תשלום עבור הציוד למשך תקופה מסוימת, כאשר גובה התשלום הוא לפי סוג וכמות הציוד כמו גם אורך התקופה. כאשר מדובר על רכישה של ציוד, מדובר על תשלום עבור הציוד, אשר עובר מבעלותו של המוכר אל בעלותו של הרוכש.

הבדל נוסף, במקרה של ציוד תאורה הוא – קהל היעד. לדוגמה, אנשי מקצוע, אשר מתפרנסים מתחום התאורה, יעדיפו לרכוש את הציוד וכך יוכלו להיות תמיד סמוכים ובטוחים, שהציוד נמצא ברשותם ובאפשרותם להשתמש בו בכל רגע, בו יזדקקו לו. לעומת זאת אנשים, אשר מעוניינים להאיר אירוע מסוים, יעדיפו בדרך כלל לשכור את הציוד ולהחזירו בתום השימוש.

השכרה לאנשי מקצוע

כמו בכל תחום, גם בתחום התאורה תמיד יש יוצא מן הכלל ובהחלט אפשרי, שאיש מקצוע, אשר משתמש בציוד תאורה באופן יום יומי, יעדיף לשכור פנס מסוים וזאת משום שהתבקש להביאו באופן חד פעמי, הוא דרוש להצגה מסוימת ולאחר מכן לתאורן לא יהיה בו צורך וכדומה.

מטרות הציוד

ציוד תאורה יכול לשמש אתכם למגוון רחב של מטרות. ביניהן: הפקות תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, הפקות אירועים במבנים סגורים או בשטחים פתוחים ועוד. אופי הציוד, שתזדקקו לו משתנה בהתאם לצרכים שלכם ושל ההפקה שלכם כמו בהתאם לשעות ביממה, בהן תזדקקו לתאורה זו.

בחירת הציוד המתאים

אם אינכם אנשי מקצוע מתחום התאורה, אתם ודאי זקוקים להכוונה. הכוונה זו תוכלו לקבל מאנשים, אשר תחום ההתמחות שלהם היא השכרה ומכירה של ציוד תאורה והם יוכלו לעזור לכם להשלים את האווירה, אליה אתם שואפים, בעזרת התאורה המתאימה לכם ביותר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים