שובר לפרסום בגוגלצלחות לווין ברכבי הארץ.

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : andrey   
שני, 29 אוגוסט 2011 17:07

צלחות לווין ברכבי הארץ.

התקנה צלחות לווין ברכבי הארץ מקרה שהוא מאוד נדיר היום. קודם כול אנשים מאוד אוהבים דברים ש הם חינם בארץ.כאן אנחנו הגנו למצב שלא כול דבר חינם הוא גרוע  לגמרה. כי כאן מדובר על צלחות לווין פרטיות.קיימים גם מינוסים אבל זה אחר-כך .וכאן מדובר על טלוויזיה בלווין ברכבי הארץ שהיא כמעת מושלמת לרוב האנשים שגרים בארץ ישראל אני מתכוון כאן שרוב האנשים בארץ זה אנשים שמדברים בשפות שונות. וזה בעצם מאפשרת לנו צלחת לווין. לראות תכנות רבות בשפות שונות (אנגלית,עברית,ערבית,רוסית,איטלקית,ספרדית,צרפתית,פולנית אפילו אתיופית). המינוס היחיד שקיים רק  ערבה ערוצים ב עברית שזה 1,2,10,33.רוצים להוסיף אבל בנטעים לא! צלחות לווין מותקנים ברוב הביתים בישראל ורוב האנשים נהנים מערוצים של אירופה חובשי וללא תשלום חודשי. גם רק שילמו על ציוד והתקנה חד פעמי והיום חוסכים אלפי שקלים על חברות תקשורת בארץ. תחשבו שכול חודש מינים הצעות על כבלים זה בסדר גודל 185 ₪ בחודש 2220 ₪ לשנה וצלחת לווין עולה דרך מתקין צלחות לווין מקצועי 1600 ₪ לכאן זה הכול.

שיתוף לווין

שיתוף לווין זה חבילה שמאפשרת לראות תכנות מסוימות שאין אותם בחבילות פתוחות בצלחות לווין קיימים פה גם ערוצי HD באיכות גבוע. כול זה אבל בתשלום חודשי  נוסף להתקנה צלחות לווין.אבל שוב פעם בסכום סמלי כ 50 או 60 ₪ בחודש.אבל שבה את זה למשל בסכום חודשי כזה אתה יכול לראות איזה 50 תכנות ברוסית כמובן עם אתה רוסי.נפתחות גם חבילות של איטליה,פולין,צרפת,אנגלית ועוד.שיתוף לוויני פותח לנו אפשרויות בלי גבול.וגם זה שממיר מחובר לאינטרנט נותן לנו אופציה למדריך תוכניות בממיר.

איזה ממיר לוויני לבחור?

איזה ממיר לוויני לבחור. היום קיימים בשוק של צלחות לווין אלפי ממירים אם מאות אופציות. למשל נכח שיתוף לוויני שהו חייב ממירhd  איכותי עלויות שלו גבוהות ואתה חייב לחשוב היום אם אתה צריך אותו בכלל או שאתה צריך ממיר פשוט לצפייה רגילה ,אבל כאן קיימת גם נקודה קטנה כי היום הכול הולך לכיוון איכות ואם את רוצה לראות יפה אדיף לך!

תחשבו על זה אולי צלחות לווין זה בשבילכם!

 


www.sh-solution.co.il
 
מאמרים נוספים :

» קליטה דיגטאלית קרקעית

בקליטה דיגטאלית בשונה מקליטה אנלוגית כל הערוצים נקלטים בתדר אחד.אנו זקוקים לממיר ואנטנה,  כאשר ברוב המקרים לא מספיק להשתמש באנטנה פנימית יהיה צורך באנטנה חיצונית.כמו כן אם יש בבית אנטנה ישנה של פעם תקינה היא גם תעשה את...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים