שובר לפרסום בגוגלצלחת לווין, כי יש אלטרנטיבה לכבלים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דרור   
חמישי, 17 פברואר 2011 13:34

פעם, לפני עשר שנים, הינו כולנו מחוברים לשירותי כבלים בבתים שלנו, שילמנו בשקט 91 שקלים מדי כל חודש, ואף אחד לא הציק לנו בנושאי טלוויזיה. חברות הכבלים חילקו את המדינה ביניהן ושום חברה לא ניסתה למשוך אותנו אליה בהבטחת מבצעים מפוקפקים. ואז, אי שם בסוף שנות ה- 90 פרצו לחיינו שתי חברות, אחת העניקה שירותי טלוויזיה בכבלים והשנייה בלווין, ומאז אנו לא יודעים מנוח. בהתחלה משכו אותנו במחירים זולים, אך כיום אנו משלמים מאות שקלים בכל חודש וכבר לא ברור על מה. הבעיה היא שרבים מאיתנו סבורים שאין אלטרנטיבות, ומי שרוצה להיות מחובר לטלוויזיה, חייב להתחבר לשירותי אחת החברות הללו. יחד עם זאת, אלטרנטיבה כזו קיימת גם קיימת.

בחירת חבילה לצלחת לווין פרטית

כיום, כל אחד יכול להתקין צלחת לווין פרטית בביתו, ומכשיר הפלא הזה הולך לשחרר אתכם מעבדות ומהשפלות הכרוכות בדיבורים אינסופיים וחסרי שחר עם נציגי שירות אטומים. השלב הראשון שבמעבר לצלחת לווין פרטית הוא לאתר מה הם הערוצים הנצפים ביותר מבחינתכם. אם אתם צופים בעיקר בערוצים ישראלים, אז תספיק לכם צלחת קטנה שתקלוט את שידורי הלוויין הישראלי עמוס. עלויות של חבילה כזו מינימאליות ביותר ופותרות אתכם מתשלום על עוד מאות ערוצים בהם אין לכם שום צורך. כמובן, ניתן ללכת גם על חבילה מורחבת, הכוללת שידורים של מדינות רבות, אך חבילה כזו תעלה מחיר משמעותי יותר. חשוב גם לזכור שאתם משלמים על כל הערוצים שמשדר לווין ספציפי, ולכן חשוב לבחור נכון. בבחירתכם את הערוצים הרצויים זכרו שאין תרגום לעברית, לא בכתוביות ולא בדיבוב. אם אתם לא מדברים את השפה של החבילה שבחרתם, עדיף לוותר עליה. לאחר בחירת החבילה הרצויה כדאי לחפש חברה ממנה ניתן לקנות צלחת לווין פרטית.

רכישת צלחת לווין פרטית

צלחת לווין הן מוצרים ככל המוצרים והן נמכרות בשוק תחרותי, ולכן יש לראות כמה כסף מבקשות החברות השונות תמורת החבילה בה אתם מעוניינים. מטבע הדברים, ככל שהחבילה תכלול יותר לוויינים שצריך לקלוט, כן תהיה יקרה יותר.

יחד עם זאת, השיקול הכלכלי איננו השיקול היחיד שיש בבחירת החברה שתתקין עבורכם צלחת לווין. ותק וניסיון הם בהחלט חלק מהמשחק. לאור הביקוש הרב שיש בתחום זה, חברות אלו נפתחות ונסגרות כל יום. היות ומדובר במוצר שיש לו אחריות ושיכול להזדקק לשירות, יש לפנות לחברה ותיקה שכנראה לא תקרוס מחר ויש לכם סיכוי טוב לאתר אותה גם במקרה ותצטרכו שירות. הוודאות הזו יכולה לעלות קצת כסף, אך ההשקעה שווה בהחלט. חברה רצינית שתספק לכם את השירות תבטיח שימוש נוח וחלק יותר במכשיר בהמשך הדרך. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים