שובר לפרסום בגוגלצריכים למצוא צילום ילדים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ראובן צבי   
שלישי, 11 ספטמבר 2012 10:21

כל אחד צריך לעתים צלמים, לצרכים יומיומיים, לעבודה, במסגרת תחביב או בתור דבר הכרחי. לא משנה אם בתמונה או וידאו, אנחנו אוהבים לראות את חיינו מתועדים. צריכים למצוא צילום ילדים?  מתעניינים בצלם חתונות?

חתונות ואירועים אחרים – כולנו השתמשנו בשירות זה, הנותן לנו להיזכר באירועים הנדירים ביותר והמיוחדים ביותר בחיינו בצורה יפה ונאמנה למציאות. מארגנים חתונת ענק? חוגגים ברית לבן הראשון? היום איננו יכולים שלא לשכור סטודיו לצילום שיעקוב אחריכם ויתעד כל שנייה מהערב המיוחד שלכם. מאוחר יותר, בכל זמן שתרגישו קצת נוסטלגיים, שימו את הסרט בדיוידי ותוכלו להיזכר בהכל, בדיוק כפי שהיה.

צילום אמנותי ומזכרות – מידי פעם אנו לוקחים צילום מקצועי כדי לתעד תקופות חשובות בחיים: צילומים של המשפחה לתלייה בבית, צילום הילדים בינקותם לפני שיגדלו, צילומי היריון אמנותיים ותיעוד התקופה המדהימה הזו בחייה של האם ומשפחתה, ואף צילומי עירום אמנותי לנועזים שבינינו - כל אלו נותנים לנו משהו שיישאר עמנו לעולם.

עסקים – מדפיסים שלטים? צריכים להדפיס פלייר מושקע לקידום מכירות? רוצים לבנות אתר עבור העסק? שירות צילום מקצועי תורם לכל אלה ועוד. האם אתם קונים מוצר בטרם תראו אותו בעינים? במקרים אלה מה שחשוב הן התמונות, יעידו על כך כל פרסומאי, גרפיקאי ואיש שיווק – אתרי אינטרנט עם תמונות, קטלוגים מצולמים ופליירים צבעוניים מביאים יותר לקוחות מאשר פרסומים שבעיקר מכילים טקסט.

צילום מוצרים– בנוסף לכך ניתן לכלול תחומי שרות כגון עריכה מקצועית, שירותי הכנת מצגת, עיצוב קמפיינים, שירותי עיצוב גרפי, סרטי תדמית, עריכת אלבומים ועוד.

באתם לפגישה? אל תשכחו לראות פורטפוליו. זו דרך מצויינת להתרשם מכישוריו ומהסגנון שלו, אך חשוב שתקחו בחשבון שלתוך תיק העבודות זוכות להיכנס רק הטובות ביותר.

בדקו מה כלול במחיר – בנוגע לוידאו, בידקו כמה מצלמות כלולות ואם בחישוב הכללי סופרים שירותי עריכה. על סטילס, שאלו לגבי שירות הדפסה, מידות רצויות, מספר העתקים ואם אתם מקבלים אלבום דיגיטלי או חוברת כשתסיימו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים