שובר לפרסום בגוגלקוסמים לילדים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שני, 04 נובמבר 2013 10:41
קוסמים לילדים

מה יותר נפלא ומרתק מקסם טוב? איפה הראש שלנו עובד יותר קשה על הניסיום להבין מה פיספסנו ואיך עבדו עלינו מאשר במופע קסמים? ואם אנחנו כל כך נהנים מזה אז למה לקחת את זה מהילדים שלנו? קוסמים לילדים, זה נכון, זה מעניין וזה הזמן!

קוסמים לילדים מול קוסמים למבוגרים

ההבדל לא גדול, קוסמים יודעים להתאים את רמת הקסמים ואת מיסתוריות המופע והדרמה שמצטרפת אליו לקהל שנמצא מולם, קוסם טוב ידע באותה מידה להקסים הן את הילדים והן את המבוגרים. מדובר בקסמים שונים, בתעלומות שונות אך במשחק על אותה נקודה במוח. על הנקודה שמפעילה את הסקרנות אצלנו. וכאשר הסקרנות עובדות אנחנו מכושפים והגיל ממש לא מהווה עניין.

קוסמים לילדים בני 6 ובני 12

בדיוק בדומה למה שנכתב בפסקה הקודמת גם כאן נקבל את אותה התשובה. משנה לשנה סקרנות הילדים גוברת ואיתה גם רמת השכלתם והבנתם את הדברים, קסמים שיתאימו לגיל שש בגיל שתים עשרה יחשבו כפשוטים וברורים ולכן גם משעממים, קוסמים לילדים אשר יודעים את עבודתם ידעו לעשות גם את ההתאמות הללו וידעו לתת מופע אחר לגיל שש לעומת גיל שתים עשרה ולא רק, הבדלי הקסמים יהיו גם בין גיל שש לשבע, שבע לשמונה, שמונה לתשע, תשע לעשר וכך הלאה עד לגיל שבו אנחנו כבר יודעים הכל ושם הקסמים ברמה הגבוהה ביותר על מנת שלא נוכל לפענח אותם במיידי. בנוסף קוסם טוב ידע לזהות האם הילדים אשר נמצאים מולו מכירים כבר את הקסמים שהוא מבצע וידע לעשות לא רק התאמות בגיל אלא גם התאמות בזמן אמת.

קוסמים מול הופעות אחרות

במסיבות, בימי הולדת, באירועים בגן או בבתי הספר ובהופעות שיש לילדים בכלל ניתן למצוא הרבה דברים: ישנם ליצנים, מופעי חיות, להטוטנים וקרקס שמכניס את הכל בפנים. ישנם זמרים, זמרות, סיפורים, ריקודים והרבה תפאורה שכל זה נכנס כהופעות בידור, פסטיבלים ופסטיגלים, שכולם כבר מכירים ושלא משתנים, תמיד אותו הדבר ואותם השחקנים ששרים ועושים בדיוק את מה שהם עושים בטלויזיה בתוכניות הילדים. והרחק מאור הבמה, הרחק מעולם הפרסום והמיתוג נשארו להם הקוסמים, שתמיד היו שם, שתמיד הדהימו אותנו ושתמיד ימשיכו להדהים אותנו. הקוסמים לילדים הם זן נדיר ומיוחד של אומנים אשר לא מסתמכים על המראה שלהם ועל פלייבק, שלא עסוקים במה הם לובשים ובכמה זמן מסך יש להם. הם תמיד יגיעו לבושים בגלימה ובכובע השחורים שלהם, הם תמיד יצויידו במקל הקסמים שלהם, והדבר היחידי שיהיה להם חשוב זה לעשות קסמים שירתקו אתכם, הם לא ירקדו ולא ישירו אבל מהם באמת לא תורידו את העניים ולא בגלל הלבוש או המראה, פשוט בגלל שלא תוכלו, בגלל שתפחדו לפספס אפילו קסם אחד.

 

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים