שובר לפרסום בגוגלקופסאות יפות במחירים מעולים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שלישי, 17 ינואר 2012 10:51

לארוז את זה למתנה? אנחנו שרויים בתקופה אשר בה הכל מוכר, תוקעים לנו בכוח חסות לכל מקום ואין לנו רגע של שקט. בפועל, מחקרים מראים כי האדם הממוצע רואה כ-500 מודעות פרסום במהלך היום! גם אם מדובר בפרסומות על אוטובוסים, חסויות בטלוויזיה או בסלולרי - אנחנו מופצצים בהמון מידע מיותר, שמסנן המוח בעצמו.אילו שיטות פרסום נפעיל, שיובילו אותנו כמפרסמים אל התודעה של צרכן פוטנציאלי? הדפסה על אריזות היא אפשרות חכמה. מיד נפרט למה כדאי.

מה היתרונות של יצור שקיות


גופי השיווק מנסים כל הזמן לחשוב על שיטות, שהקהל טרם נחשף אליהן. שקית נשיאה מעוצבת או אריזת מתנה זו אפשרות מקורית אחת שתעזור לשווק את המוצר שלכם, מכיוון ששיטת פרסום זו - לא מנצלת מדיות תקשורתיות מקובלות, של הרדיו או יוטיוב.

המוח שלנו מסנן את הפרסומות הנפוצות באופן יומיומי. מכאן נובע שהרעיון המקורי של הפצת המותג בצורה לא בנאלית - מסקרן ומביא עניין.

אנו גם יכולים לסנן תשדירי שירות גם במודע, עם הממירים המקליטים או פשוט ע"י הזזת המבט. כשלקוח מקבל משהו שנקנה בעטיפה דקורטיבית, אין ברירה מלבד לראות את הפרסומת.

מה התכונות של הקופסה המעוצבת?


ביחס לשקית רגילה, השקית הדקורטיבית היא גדולה יותר, בעלת צורה שונה והגיוני שאפילו עשויה מחומרים מיוחדים. כל זאת כדי למשוך את העין. סביר להניח כי שקיות מודפסות יעוצבו באופן ייחודי - כדי להעביר בצורה האופטימלית את הקונספט הפרסומי של המותג. העיצוב יכול להתבטא כאריזות מוצרי מזון, מארז ליין ומבחר צורות אחרות, על בסיס התקציב והקונספט הפרסומי.

גם לאזרח הקטן


המושג של קופסאות יפות כבר לא משמש לגופים המפרסמים בלבד, אלא גם אל הפרט; תוכלו לתת מתנה לחג בשקית מתנה מיוחדת, כלי כסף באריזה מהודרת, ואף אריזות בעיצוב מיוחד לליקרים. את האריזות האלו אפשרי לקשט באבני חן או נייר משי, הכל מבוסס על הרעיון מאחורי המתנה.

בטוח שעיקר המתנה הוא תכולת השקית, אך תופתעו לגלות כמה כוח פרסומי יש מאחורי העטיפה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים