שובר לפרסום בגוגלקופסאות קרטון מעוצבות לפרסום

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
רביעי, 04 ינואר 2012 10:08
קידום מוצר באמצעות האריזה. העולם מצוי במצב - בו הפרסום נפוץ ונגיש, מציקים לנו עם חסות בכל הזדמנות ואין לעין שלנו שנייה להירגע. בפועל, הסטטיסטיקה מראה כי המוח האנושי נאלץ לספוג כמעט אלף מסרים שיווקיים ביממה אחת! גם אם מדובר בפרסומות על בניינים, תשדירים ברדיו או אפילו בפייסבוק - מדובר כאן על כמות עצומה של מידע, שאת רובו המוח מסנן עבורנו.


אילו צורות פרסום יעילות נוכל להפעיל, שיובילו אותנו כמפרסמים לראש של קהל היעד? הדפסה על שקיות ניר זו אפשרות. מייד נפרט על הפלוסים.

שווה לדעת לגבי קופסאות קרטון מעוצבות


אנשי הפרסום מנסים נון-סטופ להגות שיטות שיווק, שרוב הקהל עוד לא ראה. שקית נייר מעוצבת או מארז קרטון היא דרך מקורית יחסית לשווק את המותג שלנו, מפני שצורת פרסום זו - לא מתייחסת לפורמטים שחוקים, כמו הטלוויזיה או הסמארטפון.

המוח המופלא שלנו התרגל לסנן את הפרסומים השגרתיים על בסיס יומיומי. מה שמלמד אותנו שהמושג של פרסום בצורה לא קונבנציונאלית - מפתה את העין ומביא עניין.

אנו גם מסננים תשדירי שירות באופן מודע, באמצעות הממיר המקליט או בצורה הבסיסית ע"י כיבוי הטלוויזיה. ברגע שהצרכן מקבל את מה שרכש בתוך שקית מעוצבת, הלקוחות די נאלצים להתייחס לפרסומת.

מה הייחוד של האריזה המעוצבת?


שלא כמו שקיות פשוטות, הקופסא המעוצבת תהיה שונה בגודלה, מעוצבת בצורה שונה ויכול להיות שאפילו עשויה מחומרים אחרים. הכל על מנת למשוך את החושים. ניתן להניח שאריזות מיוחדות למתנה יעוצבו בצורה מיוחדת - בשביל להעביר באופן ברור את האג'נדה של המוצר. העיצוב יכול להתבטא כמארזים לטייק-אוואי, מארזי דבש לראה"ש ועוד המון אפשרויות, הכל בהתאם לתקציב והקונספט הפרסומי.

לא לעסקים בלבד


הביטוי אריזות קרטון מעוצבות לא בלעדי רק לגופים המשווקים, אלא אפילו לאינדבידואל; אפשר להזמין שי ליום האהבה בשקית מעוצבת, טבעת אירוסין באריזה מהודרת, ובנוסף אריזות מרהיבות לקפה. אריזות כאלה תוכלו לסגנן יותר עם אבני חן או סרטי ביצה, הכל על פי הרעיון מאחורי המתנה.

ברור מאליו שהעיקר זה המתנה, אך תתפלאו לדעת כמה כוח יש מאחורי המארז.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים