שובר לפרסום בגוגלקורס אקסל בסיסי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מילי שנ   
רביעי, 31 מאי 2017 22:56

אקסל היא תוכנת גיליון אלקטרוני שמספקת אפשרות ליצור ולנהל מידע בצורה של שורות ועמודות, טבלאות מאורגנות, בסיסי נתונים שונים, אופציות שונות כמו מיון וסינון וביצוע חישובים פשוטים ומורכבים. היתרונות העיקריים של תוכנת אקסל היא שאפשר כיום בעזרתה לעשות משימות שבעבר לקחו הרבה זמן ומשאבים, וכיום בזמן קצר ובממשק נוח וידידתי ניתן לסיים את המשימות ובכך לייעל תהליכים ולהפיק יותר תמורה.


קורס אקסל בסיסי נותן ללומד כלים בסיסיים לשליטה והבנה טובה של תוכנת האקסל. לאחר סיום הקורס יוכל המשתמש לבצע משימות חישוב ועיבוד מידע למטרות עסק או בית כמו למשל ניהול תקציב משפחה וכו' בקלות וביעילות. השימוש בתוכנת האקסל תתרום רבות לשיפור ניהול הזמן, המשימות והיכולות האישיות של התלמיד. זהו שידרוג מקצועי לכל דבר ועל ידי כך ניתן להתקדם מקצועית במקום העבודה או אפילו למצוא עבודה חדשה עם תגמול יותר גבוה בזכות הידע בשימוש באקסל.

היתרון הכי בולט של קורס אקסל בסיסי הוא כניסה לעולם תוכנות העזר של אופיס וביצוע משימות במהירות ובקלות. הקורס מאפשר ללמוד את הנושאים עם הדרכה ידידותית ותרגול לכל נושא ונושא על מנת להטמיע את החומר החדש. זאת מסגרת שלוקחת את התלמיד צעד צעד ודואגת לספק כל מה שצריך על מנת להבין וליישם את החומר. זאת לעומת לימוד עצמי שבו צריך יותר כוח רצון ויותר התמדה וסבלנות. כמו כן בלימוד עצמי לא תמיד יש את כל החומרים הנדרשים ולא נגישים או זמינים במיידי. יש צורך להשיג את חומרי הלימוד וללמד את עצמך.


קורס אקסל בסיסי הוא בחירה טובה מאוד לשדרוג הקריירה והרושם המקצועי במקום עבודה נוכחי או חדש. זהו כרטיס כניסה לעולם עם מגוון אפשרויות בפן האישי והמקצועי.


לקבלת מידע לתחילת הקורס בקרו באתר שלנו מרכז דובדבן ללימוד קורס אקסל בסיסי 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים