שובר לפרסום בגוגלקורס מזכירות רפאויות

PDF הדפסה דוא
קורס מזכירות רפאויות - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : פלד זאב   
רביעי, 04 פברואר 2015 08:43

קורס מזכירות רפואיות – בפיקוח משרד הכלכלה

מקצוע המזכירות הינו מקצוע שנהנה מדרישה קבועה בשוק העבודה. כל עסק בין אם הוא פרטי וקטן ובין אם הוא ממשלתי וגדול נדרש להעסיק מזכירות שיטפלו בעבודה השוטפת במשרד, יענו לטלפונים, יארגנו מסמכים, ייתנו מענה ראשוני ללקוחות ויסווגו אותם בצורה מקצועית להמשך טיפול על ידי הגורמים הרלוונטיים. עבודה מזכירות טובה חוסכת עבודה רבה לחברה, ארגון או עסק ומאפשרת לתת שירות מקצועי ביותר. קורס מזכירות רפואיות הוא קורס שנועד להכין את המתעניינות השונות לעבודה בתחום. הקורס אומנם כשמו מתמקד בהליכי מזכירות במוסדות הרפואה שכל כך רגישים לעבודה נכונה ומקצועית מצד המזכירות אך עם זאת, מתעניינות רבות בוחרות לעבור את הקורס על מנת לקבל ידע בעבודת המזכירה הכללית, להכיר כלים לעבודה איכותית וליצור יתרון מבטיח בשוק העבודה על פני מועמדות אחרות.

לימודי מזכירות רפואיות – מסלול הלימודים

על מנת להשתלב במסלול הלימודים על המועמדות להיות בעלות 12 שנות לימוד תיכוניות, כאשר הן יצטרכו ברוב מוסדות הלימוד לבצע מבחן רמה באנגלית וביישומי מחשב. חשוב לציין! מבחן הרמה אינו פרמטר לציון הסופי, למעבר או הצלחה בקורס אלא הוא נועד לתת אינדיקציה לצוות ההוראה אודות רמת הכיתה, תחומים חזקים ותחומים שדורשים העמקה יסודית יותר לשם הקניית המיומנויות הנדרשות.

נושאי הלימוד במהלך הקורס הינם נושאים בתחום המזכירות, ניהול מערכות משרד, שליטה במחשב ותוכנות חיוניות ועוד... במהלך הלימודים יחשפו התלמידות לנושאי לימוד כמו מבואות למקצוע המזכירות, כליי אתיקה וסודיות, מבוא למדעי הרפואה, אנטומיה בסיסית, פיזיולוגיה בסיסית, תקשורת בין אישית, מיומנויות ארגון וניהול, מתן שירות אדיב וסבלני, הפעלת תוכנות שימושיות ועוד... בסיום הנושאים העיוניים בקורס ישתלבו החניכות בעבודת סטאז' מעשית במוסדות הרפואה בארץ הכוללת 60 שעות לימוד בסה"כ.

מתכונת מסלול הלימודים משתנה בין מוסד למוסד וכל עוד הוא עומד בדרישות משרד הכלכלה הכוללות היקף שעות אחיד, מעבר מפורט על נושאי הלימוד שנבחרו ותשתית מאושרת ללימודים הוא רשאי לקיים את מסלול הלימודים במתכונות אותן הוא בוחר. כלומר, ישנם מוסדות לימוד שיציעו מסלול אינטנסיבי הכולל לימודי בוקר מספר פעמים בשבוע, מסלול זה יהיה קצר יותר ממסלול לימודי ערב, בהם כמו שעות הלימוד קטנה יותר.

קורס מזכירות רפואיות – משרד הכלכלה

כקורסים רבים אחרים שקיימים בתחום לימודי התעודה גם קורס מזכירות רפואיות מפוקח על ידי הגוף הממשלתי שאחראי לבדוק, לאשר ולפקח על מסלול הלימודים. תעודת הגמר בסיום הלימודים הינה בחסות וחתימתו והיא מאשרת שהמועמד עבר הסמכה איכותית, רלוונטית וסיים אותה בהצלחה.

לימודי מזכירות רפואיות – הרשמה ותחילת לימודים

אם קורס מזכירות רפואיות מושך את תשומת ליבכן וההשתלבות בו נראית כצעד חכם לקריירה העתידית שלכן זה הזמן להיכנס לאתר www.studychoice.co.il להירשם בחלון ההרשמה (ללא עלות וללא התחייבות) ולהמתין שאנו נקשר אתכם עם מוסדות הלימוד הרלוונטיים ביותר שישמחו לפרוש בפניכם את כל האופציות הקיימות.

 


 
מאמרים נוספים :

» קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 – לימודים, קריירה והצלחה.קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 - בעיני רבים תחום החשבונאות הינו תחום יוקרתי ואיכותי אשר מקנה לאלו שעוסקים בו לא מעט אפשרויות עבודה בתנאי תעסוקה ושכר הולמים לחלוטין. על מנת...

» עיצוב חדר הילדים - מתינוקות למתבגרים

עיצוב חדר הילדים הוא דבר דינמי ולוקח בחשבון את השינוי הדרמתי והמהיר הנגזר מהתבגרותו של הילד. כל שלב בהתבגרות הילד מציב אתגר להוריו ובמקביל מאתגר את מעצב הפנים להתאים את אותו חלל לצרכים המשתנים במהירות של הנפש...

» כיצד למצוא את לימודי התעודה המתאימים לך?

כיצד למצוא את לימודי התעודה המתאימים לך?בחירת כיוון הלימודים המבוקש יכול להיות מטלה לא פשוטה עבור התלמיד המתלבט. החלטה בדבר תחום הלימודים הרצוי תלווה אותך לאורך שנה, שנתיים, ולפעמים גם שלוש וחמש שנים רק בתחום הלימודים,...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים