שובר לפרסום בגוגלקליקוויו ואמצעי בינה עסקית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שלישי, 24 אפריל 2012 11:02
מנהל בסיכון גבוה - פתיחת חברה חדשה מאז ומעולם היא לא משימה מובנת מאילה, בכנות, אפילו להיפך, בנוסף על תקציב הדרוש היא מצריכה גם הבנה של הסקטור העסקי אליו שייכת החברה, הבנה ניהולית ולבטח גם, ידע מקצועי בתחום. מעבר לזה הדבר שיותר מעצבן, הוא ללא ספק ההבנה שגם אחרי שנה שהחברה מרוויחה טוב, זה לא מבטיח כלום.


מדוע, אתם שואלים? בגלל הסיבה הפשוטה שאף על פי שפירמה שורדת את תלאות השנים הראשונות, זה ממש לא מספיק - כי כולם מעוניינים לשגשג ולגדול מעבר למצב הנוכחי. בכל מקרה חשוב להפנים שככל שהפירמה גדלה, יכולת הבקרה צונחת. אז מה הפתרון שיכול לסייע להנהלה לנהל ולשלוט?

קליקוויו - שווה לשקול!

לבתי עסק קטנים לדוגמת שווארמייה אספקט הניהול הוא תמיד קל יותר מאשר לחברות ענק, ובדר"כ לא מצריך או דורש אמצעים טכנולוגיים ייחודיים. אך חברות ועסקים גדולים שמרווחים לא יותר מ150 מיליון, בדרך כלל זקוקים גם בשביל לנהל טוב יותר את המתרחש בחברה וקל וחומר ע"מ לפתח את העסק ולצמוח, עזרה וסיוע טכנולוגיים.

איזה כלים קיימים

תחום טכנולוגי נהדר שתופס תאוצה משנות ה-2000, תחילה בחו"ל, הוא הנושא של כלי בינה עסקית; כל המערכות והכלים ששייכים למערכות מידע נועדו לסייע למנהלי העסק בשלבי הסקת המסקנות ובהגעה לתובנות כלליות וניהוליות בנוגע לכל מה שקורה בארגונם.

השקעה באמצעים כגון פנטהו, מסדי נתונים מפלצתיים או טכנולוגיות נוספות, הם רק דוגמא לאפשרויות הקיימות לשימוש הדרג הניהולי של העסק או הפירמה. בכל אביזר או פתרון מחשוב שתבחרו מהנושא של טכנולגיית הענ"ן תהנו מאפשרויות שימוש ביכולות נהדרות לדוגמת כריית מידע, עריכת נתונים רבים במקביל, אינטגרציה בין נתונים ממקורות שונים ועוד, ככה שעבודת הניהול נהיית יותר טריוויאלית, ואפשר עם קצת הגיון בריא וחשיבה מושכלת להפיק לקחים ולהתייעל.

כפי שכבר בטח הבנתם, יש מספר לא קטן של אמצעים ודרכים נוחים להתייעל ולשפר תהליכים בחברה שלכם, כך שכל שנותר זה פשוט לעשות את הצעד הראשון ולהיעזר במומחים בנושא של BI, שיוכלו לאפיין בדרך האיכותית ביותר את הצרכים של הארגון ולהתאים עבורו את הכלים המתאימים ביותר.

בכל שאלה קטנה כגדולה אני מזמין אתכם להיועץ עימי.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים