שובר לפרסום בגוגלקמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל ביתכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yakov   
רביעי, 01 מאי 2013 18:10

קמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל ביתכם 
קמין בנוי (או לחילופין אח מובנה) הוא קמין ש קיים בלב נכס קיים ונעשה לחלק בלתי נפרד ממנו וזה בהשוואה ל הקמין העצמאי הסטנדרטי. הקמין בעצמו הוא לא ניצב לבדו במרחב אלא הוא מוקף במבנה אחר מכל צדדיו, חוץ מ הצד אשר פונה ישר אל חלל פנים הבית. הקמין הבנוי אולי יהיה ממוקם ב קיר הסלון, קיר שעשוי מגבס או קיר לבנים נוסף כש התנאי הבסיסי הוא למעשה שהחומר המחפה אחר הקמין וסביבת הקמין אמור להיות מתאים לחום הצפוי להיפלט מתוכו במקסימום העוצמה. קמין בנוי מעצים את הקונספט של קמינים לחימום הבית שכן הוא מספק מספר רב של פלוסים אחרים לכל דיירי הבית. 

מרבית התועלות של קמין בנוי 
הקמין הבנוי חוסך לנו הרבה מאוד מקום ריק במרחב שבו הינו מובנה היות ו הרוב המכריע של ממדיו הפיזיים, אם לא הכול, מצויים בלב הקיר. באופן זה יתאפשר לכם לבנות קמין בנוי ב מבנה גבס ואף בלב הקירות הפנימיים ללא לפגוע בעיצוב המקורי שהוקם על ידי החלל. ויותר מכך, הקמין הבנוי ברובו נסתר מהעין ככה שמרבית הקונסטרוקציה ומבנה הארובה כלל לא נראים כלפי חוץ והתוצאה הסופית אלגנטית ביותר. למעשה, רבים מעדיפים להרכיב קמין בנוי כחלק בלתי נפרד מהמזנון בסלון, בדיוק מתחת לטלוויזיה ובכך להגיע אל הרמוניה מדוייקת עם חלל פנים הבית. הצד החזק האחרון של קמין בנוי הינו אולי המשמעותי מכולם- נושא הבטיחות. הקמין הרגיל, כאמור, חשוף מכלל הזוויות והינו פולט חום מכל הצדדים. לעומת זאת, קמין בנוי בעל רמה מוסתר ברובו בלב המבנה ועל כן הוא אופטימלי מאוד לשימוש בדירות עם ילדים הקטנים. 

קמינים שונים עושים שימוש במשאבי גלם כאלה ואחרים במטרה להפיק אנרגיית חומר מתהליך הבערה ובאופן זה בוודאי גם כן קמין בנוי הוא אינו שונה משאר הקמינים בז'אנר ואפשרי לקנות קמינים בנויים אשר משתמשים בגז, עץ, סולר וגם נפט בשביל הפקת החום. בסוף, בחירה טובה ומושכלת תביא להתקנת קמין בנוי בעל איכות שיתאים בדרך מעולה לכל מרחב ועיצוב ותשיג לכם עיצוב ביתי חם שאף יגדיל את השווי של הנכס בצורה ממשית. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים