שובר לפרסום בגוגלקרטון למעבר דירה

PDF הדפסה דוא
קרטון למעבר דירה - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אהרון   
ראשון, 25 נובמבר 2018 12:51

 

להיזהר מפני קרטון למעבר דירה מתפרק


לבקש קרטון למעבר דירה חדש או משומש

חברת פאקגינג פרודקט (Packaging-Products) הנה חברה מובילה, לייצור יבוא ושיווק של מגוון מידות וסוגים של קרטון למעבר דירה לצד מוצרי אריזה נלווים אשר יבטיחו מעבר דירה ללא "הפתעות בלתי צפויות של קרטונים מתפרקים". להזמנת הספקה של קרטון למעבר דירה וחומרי אריזה למשלוחים בפריסה ארצית כולל משלוחים דחופים צרו קשר בטלפון - 03-5465684. טלפניות המכירה שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.
למה כדאי להשתמש בחדש כשמדברים על  קרטון למעבר דירה

כל מי שעבר דירה וארז באופן עצמאי (אפילו כילד במשפחה) מכיר את חשיבות השימוש בקרטון למעבר דירה שאינו מתפרק "מעצמו". כל ילד יודע שזהו תהליך אשר מזמן בלבול וכאב ראש לא קטן לכל בני המשפחה (גם אם מדובר בדייר יחיד). בשנים האחרונות בשל מצוקה בתחום הדירות להשכרה ועליות תכופות במחירי ההשכרה נפוצה התופעה של מעברים חוזרים ונשנים מדירה לדירה, של שוכרים שידם אינה משגת לעמוד בדרישות העלאת מחיר השכירות התקופתית.

לחלק גדול מאוכלוסיית "האורזים המתמידים", אשר נזקקים חדשות לבקרים להשתמש בקרטון למעבר דירה סיבת המעבר היא שינוי סטטוס כגון חבירה, ומעבר לדיור משותף. אריזת הרכוש לצורך אחסונו לרגל יציאה לטיול שחרור ממושך (עם כרטיס כיוון אחד…). מעבר למקום לימודים שונה (סטודנטים) ולעיתים ויתור על דיור משותף, חזרה להתגורר בבית ההורים.

כל מי שעבר תהליכי "נדודים" אלה , כאמור, מכיר את התחושות הנלוות ואת המהמורות הצפויות, וגם אלה שאינן צפויות, בדרך. תמיד קיים עומס רגשי בתהליכים אלה ולעיתים אף מתגלות תופעות של עומס יתר ופיצוצים בין אישיים שמקורם בתסכולים הכרוכים במהות תהליך השינוי. אחד הדברים שיכולים להוציא מהדעת בתהליך מעבר דירה הוא כאשר מסיבות אלה או אחרות, קרטון למעבר דירה הולך לאיבוד או מתפרק בדרך.

כולנו מכירים את ההרגשה, שעל אף שטרחנו, ובעת האריזה סימננו ורשמנו על כל קטון מה הוא מכיל ולאן צריך להובילו. פתאום מגיע שק עם חפצים ואפילו מספר שקי חפצים המכילים את החפצים שלנו ממספר קרטונים שלא עמדו בעומס… קרטון למעבר דירה ישן שאינו מחוזק בסרטי הדבקה או סרט קשירה כראוי לא יחזיק מעמד.

הפתרון - קרטון למעבר דירה חדש - ארוז ומחוזק בסרטי הדבקה
אנו ממליצים על שימוש בקרטון למעבר דירה חזק וחדש אשר לאחר שמולא נסגר ונקשר באמצעות סרט הדבקה ייעודי (אפשר בסרט הדבקה שביר, סרט קשירה וכל צורת אריזה מסודרת). השימוש בקרטון חדש וסרט הדבקה חזק ועמיד, מבטיח כי האריזה לא תתפרק בדרך. כמובן שסימון של האריזה וציון היעד הספציפי (כגון חדר ילדים מערבי) על גבי מדבקה ייעודי, מאפשר לאנשי התפעול לדאוג שכל קרטון יגיע לייעדו המדויק

 


prosites.site/
 
מאמרים נוספים :

» קרטונים למעבר דירה, טיפים לבחירה נכונה של קרטונים ולאריזה נכונה.

זה הזמן ליהנות משורה של טיפים כיצד בוחרים , כיצד אורזים בצורה נכונה, איך משתמשים באמצעי אריזה שונים ועוד. כל אחד מהטיפים נועד לעזור לכם לבצע את המעבר בצורה הקלה והפשוטה ביותר. המטרה שלנו היא שמהרגע שתתחילו באריזה ועד הרגע...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים