שובר לפרסום בגוגלקרמיקה לעיצוב הבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רחלי   
רביעי, 23 פברואר 2011 15:44

קרמיקה


אם אתם לוקחים ברצינות את מראה הבית שלכם בוודאי שמעתם על אריחי קרמיקה שמשמשים לריצוף וחיפוי רצפה וקירות הבית. שימוש נכון באריחי קרמיקה אלו יכול להעלות את ערך הדירה שלכם באופן משמעותי. בימים אלו הביקוש למרצפות קרמיקה גרניט פורצלן הולך וגדל, יש להם שימוש נרחב ואם הם מותקנים כראוי הם גם מחזיקים למשך הרבה מאוד שנים. לאחר שהיצרניות ראו את הביקוש שהולך וגובר לאריחי קרמיקה הם ייצרו מגוון רחב מאוד של דוגמאות, גדלים, טקסטורות וגוונים של אריחים על מנת לספק לכל לקוח בדיוק מה שהוא חולם עליו.

בחירת אריחי קרמיקה מתאימים

המשימה של בחירת אריחי קרמיקה שיתאימו לרצפת הבית שלכם יכולה להיות לא פשוטה, בעיקר כאשר יש חוסר ניסיון בתחום. במקרים כאלו יש שהיו שוקלים את בחירת האריחים לפי עלות האריח, אחרים היו בוחרים את הקרמיקה שלהם על פי גודל האריח ועוד. רוב האנשים מעדיפים לרכוש אריחים גדולים מאחר ויש צורך בפחות לדיס, הם מותקנים יותר מהר וקלים לתחזוקה. בנוסף לזה אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן גדולים גם חוסכים עלויות מאחר ויש צורך בכמות פחותה של אריחים – זה בטווח הקצר. אך אם חלילה אריח נשבר ההוצאה היא גדולה יותר מאחר והחלק שצריך להחליף אותו הוא גדול יותר וכמובן גם יקר יותר. לכן צריך לשקול היטב באיזה גודל אתם רוצים את אריחי הקרמיקה או הגרניט פורצלן שלכם.

שילוב של אריחי קרמיקה אומנותיים

שינוי אריחי הקרמיקה בבית לאריחי מיוחדים יוצר שינוי דרסטי במראה ובתחושה של החדר. זה הופך את הסיפור למרתק יותר על ידי הוספת חיים ברצפה המשעממת. בעיקר כאשר משתמשים באריחים מעוצבים בצורה אומנותית. אמנם לא בכל מקום השימוש בהם מתאים, בעיקר במקומות בהם הקרמיקה מתלכלכת לעיתים קרובות כמו במטבח למשל. אריחים שמעוצבים בצורה אומנית הם יותר עדינים ועלולים לקבל כתמים אם לא מנקים אותם מיד. ועל כן אם אתם מתקינים את הסוג הזה של האריחים חשוב לנקות לעיתים תכופות בעיקר כאשר הם מתלכלכים. יש להיזהר לנקות אותם עם חומר חומצי מאחר וזה גורם להם לאבד מהגימור המריק שלהם.

 


www.2all.co.il/web/Sites3/asakimtovim/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים