שובר לפרסום בגוגלרולאפ

PDF הדפסה דוא
רולאפ - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
רביעי, 14 דצמבר 2016 15:08

רולאפים הם דרך מצוינת למיתוג העסק כאיכותי וכלי שיווקי שמספק תמורה משתלמת מאוד להשקעה בו.

מתי כדאי להשתמש ברולאפים?

רולאפ – כלומר תמונה גדולה ומרשימה המודפסת על נייר איכותי שנמתח על פני מתקן תצוגה ייעודי בעזרת מנגנון מיוחד המאפשר את פתיחתה של התמונה בקלות ובנוחות ובתום השימוש את גלילתה חזרה למצב סגור – הוא כלי שיווקי אפקטיבי במגוון רחב של מקרים.

אם למשל אתם עורכים כנס, תוכלו להציב מתקן תצוגה שכזה בפתח האולם או המקום שבו נערך הכנס – התמונה שתקדם את פני הבאים (עם טקסט בנוסח "ברוכים הבאים לכנס..." או נוסח דומה, או לחילופין כזה המתאר ומפאר את הגוף שמאחורי הפקת הכנס) תמשוך מידית תשומת לב רבה ויצור רושם של אירוע מושקע ורציני.

גם השקת מוצר חדש יכולה לכלול רול-אפ שמציג את אותו מוצר במלוא תפארתו – בין אם למשל בקניון שבו נמכר אותו מוצר או בתוך חנות ספציפית, וגם השקת חנות חדשה בקניון למשל, אם היא מלווה במתקן תצוגה עם תמונה איכותית ואסתטית ומסר נכון, תהיה מוצלחת הרבה יותר.

למה אסור להתפשר על האיכות הגרפית?

באופן טבעי מידת ההצלחה של כל רולאפ מושפעת ממספר גורמים ובהם המיקום שבו הוא מוצב, איכות התמונה המודפסת על הנייר ואיכות ההדפסה.

לגבי איכות התמונה, חשוב מאוד לא להתפשר ולו במעט: מאחר שמדובר בתמונה רחבת מימדים הנמתחת למלוא אורך מתקן התצוגה, אם התמונה הבסיסית אינה איכותית התוצאה תיראה מרושלת ואולי אפילו מוזרה – כך שלא רק שלא ייווצר הרושם הרצוי אלא שאתם עלולים אף למתג את העסק שלכם או את המוצר המופיע על גבי אותו רולאפ כנחות.

איכות ההדפסה של רולאפ

כשמדובר על הדפסת רולאפים חשוב מאוד גם שההדפסה עצמה תתבצע באמצעות ציוד ייעודי ומקצועי שמופעל ע"י אנשי מקצוע מנוסים.

חשוב לזכור: בניגוד לפלאיירים או ברושורים, שמטבעם הינם מוצר מתכלה שמיועד לקריאה חד פעמית ותו לא, הרי שמתקני התצוגה והתמונות המוגדלות והמתוחות המוצגות עליהם אמורים למשוך תשומת לב וליצור את הרושם הנכון פעמים רבות, לאורך זמן רב – רק איכות הדפסה מושלמת תבטיח עמידות גם לטווח הארוך ואת מלוא התועלת מכלי שיווקי יקר ערך זה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים