שובר לפרסום בגוגלרכיבה על סוסים במרכז - זה מדהים

PDF הדפסה דוא
רכיבה על סוסים במרכז - זה מדהים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
רביעי, 22 מאי 2013 16:04

לדהור בשדה הפתוח ...

כמה פעמים רצית לגעת בסוס אבל פחדת מהתגובה שלו ?

כמה פעמים שמעת את הילד אומר ''אבא,קח אותי לחוות סוסים'' ?

נכון שתמיד היה לך חלום ילדות לדהור על סוס בשדה הפתוח, או לרכוב על סוס במרכז העיר ?

אם הדברים הללו נכונים לגביך כנראה שגם אתה חובב סוסים שלא ידע להביא את עצמו ואת רצונותיו לידי ביטוי, אבל כבר הידוע לכולנו שאף פעם לא מאוחר מידי, גם היום לא משנה באיזה גיל אתה ובמה את עוסק גם אתה יכול ללמוד רכיבה על סוסים במרכז !!!

הסוס מלווה אותנו בנקודות רבות וחשובות בהיסטוריה. הסוס הוא חברו של האדם ממש כמו הכלב, סוס לרכיבה ויש סוס משטרה, יש סוסי פוני בקירקסים ובגני החיות, יש סוס שמשמש לפיזור הפגנות, ישנם עד היום סוסים בחצרות המלוכה ברחבי אירופה. וכן, זה אותו סוס שאנו מכירים מהאגדות והמערבונים. לימוד רכיבה  ודהירה על סוסים הוא דבר שבשגרה היום.

גם אני יכול ללמוד לרכוב על סוסים ?

כל מה שדרוש לנו הוא כוח רצון, התמדה, רצינות וכמובן חווה טובה, מכאן והלאה הדרך פרוסה בפנינו, לימוד הרכיבה הוא ממש לא בשמיים, בדומה לרכיבה על אופניים או כלי רכב כזה או אחר גם כאן נדרשת מאיתנו רצינות והתמדה יחד עם שינון ותרגול ומכאן ועד רכיבה מקצועית בשדה פתוח יכולה להיות קצרה מאוד. כמובן שבמקביל חשוב מאוד להדגיש את עניין הבטיחות והזהירות, ישנם כמה וכמה כללי בטיחות שידועים ונלמדים בכל חוות רכיבה מקצועית, והמדריכים חוזרים עליהם לפני תחילת כל שיעור עד שהם ברורים לנו ואנחנו מבצעים אותם ממש כפי שאנו חוגרים חגורת בטיחות עם כניסתנו לכלי הרכב.

קדימה,תתחילו לחפש חוות ללמיד רכיבה על סוסים במרכז !!!

לפרטים נוספים: http://www.avitalranch.co.il/%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%91%D7%94_%D7%A2%D7%9C_%D7%A1%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96/


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים