שובר לפרסום בגוגלרנטגן עד הבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אליחי רובין   
רביעי, 24 יוני 2015 06:58

 

מדיקס מעניקה מגון פתרונות בריאותיים למתעמלים באופן קבוע, לאוהבי הספורט והחיים הטובים ולאלו הזקוקים לליווי אישי בתהליך החלמה מפציעה משמעותית. במדיקס מעניקים אנשי המקצוע הבכירים ביותר בתחום טיפולים מקצועיים של רנטגן עד הבית, טיפולי פיזיותרפיה ועזרה מקצועית לספורטאים מרחבי העולם כולו, לפעילים גופנית ולרבים אחרים המחפשים אחר טיפול רפואי מקצועי הניתן באמצעות המכשור המתקדם ביותר.

במדיקס מציעים רפואה מתקדמת הכוללת את אנשי המקצוע המתקדמים ביותר בתחומים השונים. כל אחד מהמטופלים במדיקס זוכה לקבל את היחס האישי המקצועי והאמין ביותר בכל תחום בו הוא זקוק לטיפול. הטיפולים במדיקס ניתנים בתחומי פציעות הספורט, הפגיעות האורתופדיות, הצורך בשיפור איכות החיים, התמודדות עם מאמצים גבוהים, בניית תכנית החלמה נכונה, צילומי רנטגן עד הבית ועוד.

המומחים הגדולים ביותר עכשיו ברנטגן עד הבית

מגוון הטיפולים המוענקים במדיקס מציעים למטופלים ליהנות מרמה אחרת של החלמה ורפואה. במדיקס המטופלים נהנים מיחס אישי הניתן על ידי כל אחד מאנשי המקצוע וכמו כן טיפול מיידי הניתן על ידי התזונאים המקצועיים ביותר בתחומם, המומחים לאורתופדיה ופיזיותרפיה, רופאי הספורט והמומחים הגדולים ביותר. על מנת להקל על לקוחותינו אנו מציעים לכל אחד ואחת טיפול אישי המותאם לצרכיו הייחודיים.

הטיפולים מבוצעים בהתאם ליכולות של המטופל כך שניתן לקבל טיפולים שונים בשעות הנוחות למטופל, שירותים כגון רנטגן עד הבית, טיפולים של פסיכולוג ספורט, אימוני כושר אישיים, עיסויי ספורט מקצועיים המגיעים עד לבית הלקוח, התאמה ייחודית של אופניים ומכשירי כושר אחרים, ביצוע אולטרה סאונד אבחוני, ריפוי בעיסוק, טיפול באמצעות גלי הלם, שיקום רצפת האגן לאחר צניחתה, שירותי התפתחות הילד וכן התאמת רכיבי אורתופדיה שונים וחיוניים.

מדיקס מציעה ללקוחותיה שירות הרמה שלא הכירו. הצוות שתמצאו במדיקס נבחר באופן אישי וייחודי ואילו כל אחד מן הרופאים הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום ופועל על פי העקרונות הייחודיים של המרפאה. הרופאים בעצמם הינם בעלי ניסיון בספורט ומכירים את הפציעות משני צדי המתרס. לפיכך, כל טיפול המתבצע במרפאת מדיקס הינו טיפול אישי המבוצע על ידי המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום.

לפרטים נוספים אודות רנטגן עד הבית התקשרו: *4550
או בקרו בדף האינטרנט של חברת מדיקס

 

 

 


www.do-seo.co.il

 

 


 
מאמרים נוספים :

» שירותים רפואיים איכותיים

בעבר כל פניה למרפאת הדמיה היתה כרוכה בהמתנה מרובה, נסיעות וקביעת תור זמן רב מראש. מי שהיה מעוניין בבדיקה דחופה היה צריך להגיע למיון ולעסוק בפרוצדורות שונות, למלא מסמכים ועוד דברים שונים ולא נעימים. כיום ניתן לוותר על כל...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים