שובר לפרסום בגוגלרעיון חמוד לקניית מתנה לגיל 20

PDF הדפסה דוא
רעיון חמוד לקניית מתנה לגיל 20 - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
חמישי, 09 פברואר 2012 11:21
ככה מרגשים את בת הזוג. מתנה כזו היא לא תוכל להחליף. הרשו לי לספר לכם הכל על מתנה ספציפית שרכשתי לחברתי דאז לפני כשנה, ובוודאות הייתה זו ההפתעה המגניבה ביותר שמישהי קיבלה ממני. היא התרגשה בטירוף, ואנחנו זוג יונים מאז המתנה הזו.


דברים קטנים ומרגשים

כשרציתי למצוא מתנה באמת מיוחד חיפשתי בכ"כ הרבה חנויות מעניינות, הסתובבתי נון סטופ והייתי בחרדות. חיפשתי מתנה מקורית ומושקעת, במקום עוד ערב לוהט במיטה. בסוף הבנתי שהפתרון הכי טוב היה מתחת לאף. זה כמובן היה מתנה למתגייסת.

הרעיון של להשתמש בתמונות אישיות הוא לא חדש ברמת העיקרון, אולם כל האופציות שאפשר למצוא בענף - גורמות לקונספט להיראות מבדר וחדשני. גם אם מדובר בהגדלת תצלום אישי על בד ענק, או להדפיס קולאז' על בובה פרוותית - זו מתנה מוצלחת. בדקו בעצמכם על האישה שלכם. אשמח לשמוע על התגובה שקיבלתם - בסוף המאמר. אם תבקשו, אשמח לכתוב מידע נוסף בעניין מתנה לגיל 20.

משהו קצת שונה.

כולם יודעים שהרעיון העתיק ביותר הוא לעשות שימוש בתמונה שלכם מתנשקים. בלי ספק, זה רעיון בטוח, וכנראה שמייד תצליחו לגרום לה להתרגש ולהרעיף עליכם אהבה, אך עם זאת אמליץ לכם לבחור צילום יותר מרומז; תמונת מט של כפר שטיילתם בו, הרחוב בו הצעת לה לצאת, ואפילו אעיז להציע תמונה שלה כילדה. השקיעו בתמונה תשומת לב יתרה, כדי לא לפתוח בריב לא יפה.

מספר סגנונות האפקטים שאפשר להוסיף לקולאז' הוא ממש גדול. קביעת האפקט המושלם היא בהחלט משימה די מורכבת, ובשביל זה יסייעו לכם עובדי חנות התמונות שיתנו לכם עצות. את חלק מהתצלומים לא ניתן להדפיס עקב איכות גרועה, או סיבות אחרות. כדי למנוע פאשלות, רצוי שתבחרו 3-4 תמונות, לכל מקרה.

אפשר להחליט על מתנות מקוריות.

כמו שנכתב, הפתעות בסגנון הזה הן בדר"כ מוצלחות, בייחוד אם הן ניתנות בספונטניות לרגל מועד כלשהו. אם יש לכם עוד הברקות עבור הפתעה מקורית, שתפו אותי כאן, אשמח להשכיל עוד.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים