שובר לפרסום בגוגלרעיונות לערב גיבוש

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
חמישי, 17 נובמבר 2016 20:04

מתחילים להבחין בכמה כתפיים שפופות ברחבי המשרד? האם הצוות שלכם צריך קצת ליותר עידוד בשלב הזה של החיים שלהם? נשמע כי הגיע הזמן לתכנן טיול לצוות שלכם.

טיולי צוות היא דרך מצוינת להקל על האול של העבודה ולחבר בין אנשי הצוות,  להפחית את הלחץ מהעובד, ולתת לאנשים הזדמנות להכיר אחד את השני גם מחוץ לשעות המשרד, וגם אתם יודעים, שזה ממש כיף.

אבל איך אתם מוצא רעיונות לבילוי לצוות גדול? אולי תתחילו בחיפוש בגוגל עבור "רעיונות לטיולי צוות", "טיולים לאנשי צוות" או "פעילויות להתפתחות מקצועיות." זאת יכולה באמת להיות נקודת התחלה מצוינת.

כדי להקל עליכם בחיפושים, גיבשנו עבורכם כמה רעיונות מדהימים שכדאי לשלב אותם בלוח השנה.

1) התנדבות

מתן זמן לתמוך למטרה טובה היא לא רק טוב על הנשמה; זה גם דרך מצוינת עבור חברי הצוות להתחבר. מקומות מבוססי התנדבות כמו בבית תמחוי מקומי, עוזרים לבנות קהילה עוזרת ותמוכת או התנדבות בבית חולים לילדים יכולה להוות עוד דרך לגיבוש הצוות ויש לה גם מטרה טובה שעומדת מאחורי זה.

2) ארוחת ערב משותפת

ארוחות ערב משותפת  היא אחת המסורות הכי האהובות לגיבוש עובדים. ארוחות אלו מאפשרות לקבוצות אקראיות של אנשים מאותה החברה לבלות ולסעוד ביחד במשך ערב שלם עם מלא אוכל טוב והשיח.

3) חדר בריחה

חדר בריחה פעילות הדורשת מיומנויות, מנהיגות, עבודת צוות, לוגיקה, וסבלנות. חדרי בריחה כמו חדרי פאזל Break, AdventureRooms, וכו '- הפכו לפעילות גיבוש פופולרית עבור חברות רבות ברחבי העולם.

אבל איך זה עובד? קבוצת אנשים מקבלים "מפתח" בתוך החדר, והם צריכים למצוא איך לצאת מהחדר. יש להם שעה כדאי לצאת מהחדר. . במהלך שעה הזאת, הם צריכים למצוא אובייקטים מוסתרים, לפתור חידות, להבין רמזים כדי לאתר את המפתח שיכול לשחרר אותם מהחדר. וזה לא קל: רק 20% של שחקנים באמת עושים את זה לפני סוף השעה.

4) טיול סוסים

רוצים להיות  בחוץ ובטבע? רוצים לנצל ימים עם הרבה שמש וליהנות בחוץ? תפסו את הצוות שלכם ותלכו אל החווה המקומית עבור טיול סוסים נפלא באביב או בקיץ.

5) ערב קריוקי

איזו דרך טובה יותר כדי לגבש את העובדים שלכם מאשר ערב  קריוקי? אתם יכולים אפילו לעשות תחרות קריוקי. זה עובד הכי טוב עבור קבוצה מוחצנת יותר, כך שאם הצוות שלכם הוא לא בקטע של התגנדרות, לעלות על במה או לשיר בציבור תשקלו עם זה באמת הרעיון הנכון ביותר.

 

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים