שובר לפרסום בגוגלרפואה משלימה - כדאי ללמוד!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שלישי, 29 נובמבר 2011 12:48

בזמן האחרון כולנו התחלנו להיות מודעים יותר לעצמנו מבחינה בריאותית. דרך חיים בריאה נהפכה להיות נחלת הרוב והשינוי התודעתי הביא איתו גם כמיהה לטיפולים מסבירי פנים יותר, שיכולים להיות חלק מחיי היום יום. הרי הרפואה המודרנית כוללת דרכי טיפול ממוקדים, המלווים בתרופות שונות ודומיהן, ואילו אורח החיים התקין המודרני משלב גם צורות ריפוי חלופיות שהגיעו מתוך תורות המזרח הרחוק. רבים מספור פונים מדי שנה לשטח של לימודי רפואה משלימה במוסדות לימוד שונים, גם עקב רצון להבין עוד על התחום שבמסגרתו הם רוצים להתעסק וגם עקב הרצון להנחיל את הכישורים הללו הלאה ולטפל בשיטה כזאת או אחרת. יש מספר גדול של תחומים במגבלות הרפואה המשלימה, וכל מי שמשתוקק מסוגל להתמחות בכל אחד מהם, או שמא רק באחד מתוכם. הרפואה המשלימה מכילה גם מסאז' שיאצו, טווינא, דיקור סיני, אירידיאולוגיה, טיפול בפרחי באך, פיזיותרפיה ועוד. כל אחד ואחד מהתחומים האלו שוחר לכלול בקרבו גם את ההיבט הפיזי בגופו של המטופל וגם את הנפש שלו, וכך נהפך הריפוי המשלים לתרפיה של גוף ונפש.לימודים עם דגש מיוחד על רפואה מסין

לימודי רפואה סינית נהפכו להיות נחשבים מאוד בעולם המערבי בכלל ובארצנו במיוחד, על אחת כמה וכמה כשאנו יודעים שהמודעות הרוחנית התפתחה בשיעור רב בעולם המערבי בשנים האחרונות, ומן הסתם שאי אפשר להעלים עין מן העדות שאם הרפואה הסינית נמצאת בשטח כ-3000 שנים, והסינים נחשבים לאחד העמים החסונים ביותר, בעלי תקופת החיים הממושכת במידה הרבה ביותר, לכן זה המקום להגיד שיש לאמץ לליבנו את הרפואה הסינית.
ישנם ריבוי של מוסדות לימוד שמציעים את תורות הרפואה הסינית על גרסאותיה השונות והמשונות. ישנם מוסדות לימוד המציעים מסלולי לימוד מסויימים כגון מסאז' שיאצו או טווינא, וישנם מוסדות לימוד המציעים גם צירופים של כמה שיטות טיפול ושילוב שלהן - בתנאי שמדובר במסלולי לימודים שאורכם 4 שנות לימוד.

מדוע לבחור לימודי נטורופתיה?

תורת הנטורופתיה לוקחת חלק בגישה ההוליסטית של מניעת תחלואות עוד בטרם שהן מתרחשות וקיום דרך חיים דרך פילוסופיה של שימור בריאות הגוף. הנטורופתיה נותנת מענה עבור כמה סוגים שונים של תחלואות, היא מטפלת במחלות כרוניות, במקרים של כאבים קבועים, בתחלואות שפוגעות בתפקודים הכלליים, ובעוד מינים של תחלואות רבות מספור.
במהלך לימודי נטורופתיה אתם תעמדו על הקשר בינות החומרי והרוחני. המטפל במקרים רבים מהוה סוג של מומחה בפסיכולוגיה או מורה נפשי למטופל, ויש לו הזדמנות אכן להמריץ את המטופל לחילוף הרגלים שונים ומשונים בחיים שלו, מסוגל לעצב שוב תפיסות רצויות ולאפשר התחלה מחדש ממשית בחייו של המטופל. זאת עבודה עם הרבה הענקה וכוח שכנוע.
המטפל מאתר איפה גורמים נפשיים משפיעים על המטופל בצורה פסיכוסומאטית, והסמינר מדריך את המטפלים הצעירים לתת תמיכה נפשית רגשית למטופלים שלהם.

 


 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים