שובר לפרסום בגוגלרשתות, תריסים וחלונות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
חמישי, 15 דצמבר 2011 11:26
לא זוכים לראות את השמש?


היש מישהו שעוד לא שמע כיצד משווים בין בניינים ובתים לבין קופסאות אטומות? כשמקדישים לזה מעט מחשבה, אפשר לגלות במהירות שההשוואה הזאת לא כלכך מופרכת; הקירות ההרמטיים והמרחב המוגבל מעכירים את האווירה, וללא כמה חלונות, הבית באמת יהיה קופסא אחת גדולה שלאף משפחה לא יהיה נעים להשתכן בה.

תריסים וחלונות - חשוב ביותר

מי יכול לרצות לשבת בחושך בלי שום אפשרות לדעת אם עכשיו חושך או אור? מבלי לראות קרני שמש? בלי להאזין אפילו לציפורים?

בית מגורים בלי שום חלונות, זה גם בית בלי אור ושימחה, לכן רצוי להתקין חלונות מתאימים כדי שיוכלו להפיח חיים בבית שבו אתם גרים. חשוב לשים לב שמעט מידי של חלונות בבית, או התקנה של חלונות לא מספיק גדולים, עשויים לצמצם את האור של הבית שלכם.

תריסים לבית

כאשר מדברים על התקנת חלונות לבית, אז כדאי להזכיר גם וילונות ותריסים. תריסים ונציאנים מברזל, תריסים אוטומטיים - זה בכלל לא חשוב מה הטעם שלכם, כל עוד יש איזשהם תריסים. באמצעות תריסים, קיימת האפשרות לשלוט יותר על כמות האור הנכנסת, ובעיקר להימנע ממקרים של אור שמש חזק בבית והתחממות של הדירה.

חובה לזכור שחלון פתוח לראווה יכול להיות גם מוקד משיכה לפורצים מזדמנים, מהסיבה הזאת רצוי גם לבדוק אופציה של סורגים מתקפלים או קבועים שיוכלו להגן על הבית. חלונות אלומיניום ממוגנים, התקנת חיישני אזעקה ושיטות אחרות יוכלו לגרום לפורץ התורן להתייאש ולהמשיך למקום אחר.

חלונות עץ אלומיניום - כל-כך הרבה אופציות

בזמנים האלה אפשר להצהיר בלי להתבייש כי חלונות הם יותר מצורך פונקציונאלי, שכן אחרי הכל הם עשויים להיות אלמנט קישוטי בחדרי השינה ובסלון. נצלו חלונות מסוג שונה בשביל קישוט הבית, זה יוסיף המון. חלונות מעוצבים, בתור דוגמה, מעניקים נופך נוסף, ובזמנים מסוימים ביום, כשהשמש מסנוורת, ביתכם יישטף בקרניים מרשימות.

בשביל מידע מקצועי בנושא השתמשו במאמר שכאן. הפורטל שלנו מכיל מאמרים לגבי רכישת חלונות לבית. קריאה מהנה!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים