שובר לפרסום בגוגלשגרירות ארה"ב תל אביב - קביעת תור

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
שלישי, 27 דצמבר 2011 11:48
בא לך לנסות עבודה קצת שונה?

בילדותי, אחד מאחיי עבד במובינג בניו זילנד למשך כשנה. כולם דאגו לו וקיוו שיחזור מהר. אך כשחזר לארץ, זה היה לאחר טיול מספק, שופינג מאסיבי, עשרות חוויות, וכסף לרוב. כ"כ קינאתי... וודאי כבר הבנת שלאחר שירותי בצה"ל עשיתי טיול משלי, ובשלב זה בחיי אני יכול להסביר לכם בפירוט כל מה שתרצו לגלות לגבי שגרירות ארה"ב תל אביב.

עוד חוץ מעבודה.

היתרון בלעבוד בחוץ לארץ זה שקיבלת גם טיול בפני עצמו. אני לא אשקר, התנאים לא פשוטים וימי העבודה ארוכים, אולם בכל זאת, אתה חי בעצמך, סופג תרבויות וסופג חוויות במקום אחר במהלך זמן רב. וכל זה מבלי שהזכרתי את המשכורת השמנה שתוכל להרוויח ביושר. מעבר ליתרונות הנ"ל, בתקופת עבודתך במדינה אחרת, יתאפשר לך להתקבל ללימודים של מקצוע עיוני, ולהתמקצע לקראת שובך הביתה.

ומה בדבר שגרירות ארצות הברית ויזה? מייד נפרט הכל.

מה צריך להכין?


על מנת לשהות בחלק מהמדינות, יתכן ותיאלץ להנפיק ויזה; כשכל מדינה והתנאים שקבעה לעצמה לגבי שהות תיירים. לעיתים, אופי הויזה ישתנה לפי מטרת השהות, אך ברוב המדינות, כשתצטרך להנפיק אשרה כזו - תהיה חייב להביא תמונות פספורט, להוציא דרכון בהתאם ולקבוע פגישה אצל שגריר המדינה הרלוונטית. עדיף עבורך להתעדכן על פי שגרירות אותה המדינה בדבר התנאים עבור הנפקת האשרה, בכל מקרה, כתבתי מספר עצות שאולי יתרמו לך:

לפעמים, חלק רחב מתהליך הוצאת האשרה אפשר לעשות דרך דף השגרירות באינטרנט. בדוק טוב את הדף הרלוונטי ע"מ לחסוך בזמן.

התלבש יפה; כמו בפגישה ראשונה, מראה ראשוני הוא משמעותי.

דאג להוציא תמונות דרכון עכשוויות. במידה ושכחת להביא - ברוב המקרים תוכל להספיק להנפיק תמונות כאלה בחנויות צילום אשר באזור של השגרירות.

הקפד כי יהיה עליך סכום כסף מסוים, שיהיה לכל מקרה.

במה אוכל לעבוד?


אין ויכוח, יש הפתעות בחיים, אבל עדיין, תחומי העבודות לצעירים אחרי צבא - לא יצירתיים במיוחד, ויסתכמו בד"כ במכירות ציורי שמן ובייביסיטר. אבל בכל זאת, לכל ענף - סגנון משלו, תלוי במדינה ומדיניות בית העסק.

מעוניין לקבל מידע נוסף בנושא?שלח תגובה בבלוג ואשתדל לעזור לך בצורה האופטימלית ביותר. דרך צלחה!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים