שובר לפרסום בגוגלשווק את העסק עם קופסאות קרטון קטנות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
רביעי, 11 ינואר 2012 10:45

כוחה של אריזה. אנחנו חיים בעידן אשר בו הפרסום נפוץ ונגיש, מציקים לנו עם פרסומת בצורה בלתי פוסקת ואין לעיניים שלנו דקה להירגע. למעשה, הסטטיסטיקות מראות כי המוח שלנו מגלה מחדש עשרות מודעות פרסומת מדי יום! גם אם הכוונה לשלטי חוצות, חסויות בטלוויזיה או בסלולרי - אנחנו מדברים על כמויות רבות של אינפורמציה מיותרת, שהמוח למד לפלטר.אז אילו דרכים אתם מכירים, שיובילו את המשווק אל הראש של הלקוחות? הדפסת שקיות זו גם אופציה. בהמשך נסביר למה כדאי.

מומלץ לדעת בנושא קופסאות קרטון קטנות


אנשי הפרסום מנסים בכל כוחם לשווק בדרכים חדשות, אשר הצרכן הממוצע עוד לא ראה. שקית ניילון או מארז ליין היא אופציה יחסית יעילה להפיץ את המותג שלכם, מכיוון שאסטרטגית שיווק זו - לא מתבטאת במדיות תקשורתיות מקובלות, כמו רדיו או פרסום סלולארי.

המוח המסתורי שלנו מסנן את הפרסומות הרגילות בצורה אוטומטית. ומכאן, עצם הרעיון הייחודי של שיווק המותג בצורה לא קונבנציונאלית - מגרה את העין וגורם ללקוח להתעניין.

אנו, הצופים, יכולים לסנן מסרים שיווקיים גם במודע, עם חוסמי פופ-אפים או פשוט באמצעות הזזת המבט מהפרסומת. כשהמפרסם משווק ללקוח את מה אשר מגיע באריזה מעוצבת, הלקוח די מאולץ להיחשף לפרסומת.

מה הייחוד של האריזה הדקורטיבית?


יחסית לאריזה רגילה, השקית הדקורטיבית היא יותר גדולה, בעיצוב שונה והגיוני שאפילו עשויה מחומר מיוחד. כל זאת כדי לפתות את החושים. ניתן להניח כי קופסאות דקורטיביות יעוצבו באופן מיוחד - כדי שיצליחו להעביר באופן אופטימלי את הרעיון הפרסומי שעומד מאחורי המוצר. העיצוב יכול להתבטא במדף מתקפל, מארזי קוסמטיקה ועוד שלל צורות, על סמך התקציב והמסר הפרסומי.

לא רק למפעלים


המושג של אריזות מיוחדות אינו רלוונטי רק לגופים המפרסמים, כי אם גם לאדם הפרטי; אתם יכולים להזמין מתנה לחג בשקית מתנה מעוצבת, מארז כלי מטבח בקופסא מיוחדת, או אפילו אריזות מהממות ליינות. מארזים כאלה אפשר לסגנן יותר עם צלופן או סרטי תחרה, שיהיו על בסיס המתנה.

בלי ספק שהעיקר זה המוצר עצמו, אבל תתפלאו לגלות כמה כוח שיווקי מכילה העטיפה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים