שובר לפרסום בגוגלשולחן הוקי אוויר

PDF הדפסה דוא
שולחן הוקי אוויר - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 14 יוני 2016 14:57

משחקי שולחן הם מקור לאינספור שעות של הנאה, ומי שנתקל פעם בשולחן הוקי אוויר וניגש לשחק במשחק המיוחד גילה בוודאי עד כמה הוא ממכר, ובצדק - עם שילוב של כושר, ערנות וקואורדינציה גבוהה, המשחק פונה לכל הרבדים המהנים שלנו, ומעורר התלהבות, אדרנלין וצחוק, לצד הרצינות של הדיוק בו.

שולחן הוקי האוויר עומד בשורה אחת עם שולחנות הביליארד וכדורגל השולחן, משחק שכל מי שמגלה אותו מתאהב בו, ורוצה להמשיך לשחק עוד ועוד, לרוב הרבה יותר משניים האחרונים. אם אתם מתעניינים בשולחן שכזה לביתכם או לבית העסק, לפניכם מידע חיוני על שולחנות אלו.

חשוב לדעת על שולחן הוקי אוויר

זה אולי משחק מאוד מהנה, אבל לא רבים יודעים מהם השיקולים בבחירת סוג השולחן המתאים ביותר לצרכים שלכם. לא רק הגודל, אלא גם הסוג, הרמה והמחיר - כולם צריכים להתאים לצרכים שלכם כדי להבטיח הנאה מלאה ותמורה כמה שיותר גבוהה לכסף.

הנה לפניכם סוגים שונים של שולחנות הוקי אוויר, כדי שתוכלו לקבל תמונה רחבה יותר על התחום שהולך וצובר פופולאריות בישראל:

שולחן ברמה בסיסית - למי שרוצה שולחן, אבל לא רוצה ללכת עד הסוף, אלא פשוט ליהנות, קטן יחסית וניתן לקיפול ואחסנה. לא נועד לשימוש יומיומי אינטנסיבי, אך בהחלט יכול לעמוד בשימוש זה.

שולחן בינוני - סטנדרט למי שיודע שהוא הולך לשחק כמעט כל יום, מגיע בגודל של שולחן מקצועי, פותח את הדרך לבחירה ממגוון רחב יותר ברמת העיצוב, ומספק את האפשרות לשחק יום-יום על שולחן עמיד ויציב, אך לא מקצועי.

שולחן מקצועי - השולחן ברמה הגבוהה ביותר, שולחן שבנוי גם למשחקים במתח גבוהה, ויודע לעמוד במשחק רצוף וארוך לאורך תקופות ארוכות, הבחירה של מי שיודע שהוא מאוהב במשחק, ורוצה לשלב אותו בחיי הפנאי שלו באופן מלא.

הופכים את המשרד

מי שלמד על החברה המצליחה בעולם - גוגל, יודע שהמשרדים שלהם בנויים בכדי לספק הרבה יותר מסביבת עבודה לעובדים שלהם, אלא סביבה שמעודדת יצירתיות וגורמת לתפוקה גבוהה הרבה יותר.

שולחן הוקי אוויר למשרד הוא פיתרון פשוט ומדהים להעלאת המוראל במשרד, ולייצר את ההוויה הרצויה במשרד - עם עובדים שמחים ומלאי אנרגיה ומוטיבציה.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים