שובר לפרסום בגוגלשטיח לא מבד

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 23 אפריל 2018 18:40

בשנים האחרונות זה נעשה די בולט לראות כי ישנה עלייה מתמדת ברכישה של שטיחים אשר עשויים מחומר בשם PVC. הסיבה לכך נעוצה בשלל של יתרונות שקיימים לו, בייחוד כאשר השימוש הוא עבור בית עסק שמחפש פתרון יעיל לחיפוי הרצפה שנמצאת בו.

מכאן והלאה זה כבר נעשה די ברור מדוע התקנה של pvc שטיח על פני שטיחים מחומרים אחרים נעשתה ליותר פופולארית, וזה בשל היתרונות הבולטים הבאים שכל עסק רוצה לנכס לחלל שלו. רוצים לדעת מהם אותם יתרונות חשובים? קראו את הדברים הבאים כדי לשדרג כל סוג של עסק, החל מהבסיס שלו.

היתרון של PVC לרצפה של עסק

עמידות - שטיחים אשר עשויים מחומר בשם PVC הם כאלה אשר נועדו לעמוד בפני תנועה רבה, כך שהם יכולים לשמר את המראה המקורי שלהם ללא כל בעיה למשך של תקופה ארוכה כל עוד ממשיכים לבצע את פעולת התחזוקה הבסיסית.

תחזוקה - לנקות pvc שטיח זו לא ממש בעיה, מה שצריכים הוא רק מטלית לחה עם סבון עדין ועם ניקיון שנעשה בצורה יומיומית ומהירה יכולים לשמור על שטיח נקי לגמרי מבלי לבזבז זמן או כסף עבור תחזוקה פשוטה למדי.

עלות - עלות החומר וההתקנה של שטיח שעשוי פי וי סי היא לא גבוהה, בייחוד כאשר שוקלים את התקופה שבה מחזיקים את השטיח ומתחזקים אותו. סך כל העלות היא קטנה ביחס לשטיחים מסוגים אחרים.

עיצוב - שטיחים אשר עשויים PVC הם כאלה שיכולים להיות מיוצרים גם בגדלים שונים וגם בעיצובים מאוד מגוונים, כך שהשטיח יכול להדגיש את המותג ולא להיות רק חיפוי יפה על הרצפה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים