שובר לפרסום בגוגלשיחות ועידה - נהיה כבר בשיגרה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שני, 10 פברואר 2014 18:45

שיחות ועידה: ניהול ישיבות עבודה בצורה וירטואלית

האם הינכם מנהלים שיחות ועידה בחיי היום יום? האם מדובר על שיחות פרטיות או הנוגעות לענייני עבודה? האם יצא לכם לנהל שיחת ועידה באמצעות  video conference?

 

בכל מקום עבודה מנהלים ישיבות צוות או פגישות עבודה עם גורמים מסוימים. דבר זה הינו שגרתי, והכרחי להתנהלות תקינה של המשך העבודה במחלקה ועל מנת להביא את החברה ליעדיה. אך לעתים נאלצים לקיים שיחות ועידה טלפוניות או באמצעות וידאו מכיוון שלא ניתן לגייס את הגורמים הנחוצים לישיבת העבודה, במיוחד כאשר מדובר במצבי חירום. זהו פתרון אולטימטיבי וחוסך את בזבוז הזמן והטרחה הכרוכים בפגישות פנים מול פנים אפילו כשמדובר על נוהל שגרתי.

 

כולנו מכירים את האפשרות לנהל שיחות כאלו באמצעות הטלפון הנייח, הנייד או באמצעות התוכנות החינמיות המסתובבות ברשת בהן ניתן אף לקיים שיחות וידאו עם כל מי שנרצה. אך תוכנות אלו פועלות על רשתות אינטרנטיות ולא תמיד יפעלו כראוי מפאת בעיות של חיבורים ברשת. כמו כן כאשר מדובר בטלפונים, אפשרויות השיחה מוגבלות. לשם כך פוליקום, יצרנית תקשורת עולמית, מביאה באמצעות חברות המספקות פתרונות תקשורתיים לעסקים כמו Nextel מערכות מיוחדות מתקדמות לניהול שיחות ועידה.

 

מדובר על טלפונים נייחים חכמים הבאים להחליף את אלו שעל שולחנות המשרד ומאפשרים ניהול שיחת ועידה עם מספר משתתפים רב, הן לשיחות אישיות והן כצירוף אותם משתתפים בצורה וירטואלית לפגישת עבודה המתקיימת באותו רגע בחדר הישיבות. זאת בזכות רמקולים פנימיים וחיצוניים וקליטה לטווח רחוק, כך שכולם יכולים להוות חלק פעיל בשיחה.

 

אפשרות אחרת לקיום שיחות ועידה היא באמצעות מערכת לשיחות וידאו הנקראות גם video conference. בעזרת מסכי טלוויזיה ניתן לקיים פגישות עבודה ללא קשר למיקום הגיאוגרפי של המשתתפים, דבר המחליף את הפגישות הפיזיות. אפשרות זו מתאימה במיוחד כאשר מדובר על שותפים בחברות אחרות או במדינה אחרת, וחוסך עלויות מיותרות של טיסה ושהייה בשביל פגישה בודדת של שעה.

 

היכן ניתן לרכוש מערכות אלו לשיחות ועידה?

Nextel ושאר חברות הפזורות ברחבי הארץ הניתנות לחיפוש ברשת מספקות מערכות לשיחת ועידה מבית היצרנית פוליקום בהתאמה אישית לכל חברה. כמו כן, ניתן לבדוק האם חברה זו מספקת בנוסף תמיכה טכנית קבועה.

 

 


 
מאמרים נוספים :

» שיחות ועידה - שינוי תפיסה לאיך עושים עסקים

הבסיס החשוב של שיחות ועידהעם השכלול של הטלפון החוטי ושנים רבות לפני התפוצה הגבוהה של הטלפונים האלחוטיים, השימוש בטכניקה של שיחות ועידה בטלפון נחשב לפריצת דרך משמעותית בעולם העסקים. אמנם רבות התפתח מאז בתחומים...

» שיחות ועידה-בלי להיות תלוי במקום

שיחות ועידה – המפגשים החדשים שלכםבדרך כלל, קביעה של מועד לפגישה היתה תלויה קודם כל, בהגעה של המשתתפים אל מקום הועידה. עכשיו, בזכות הייבוא שמבצעת נקסטל, הדברים פשוטים הרבה יותר. מדובר בשיחות של ועידה שמתבצעות באמצעות...

» שיחות ועידה בטלפון

שיחות ועידה בטלפון- פעם והיוםיש הבדלים רבים בין פעם להיום. ההבדלים הבולטים ניכרים בתחומים רבים ובתחום התקשורת בפרט. שיחות ועידה בטלפון זה לא משהו שניתן היה לעשות פעם. עולם התקשורת התפתח מאוד עם השנים וכמובן האופציות...

» שיחות ועידה בישראל – לחסוך את זמן הנסיעות

הזמן בימינו הוא מצרך יקר – אנחנו רוצים לצמצם כמה שיותר את הזמן המת שאנחנו משקיעים, ולנצל עד כמה שאנחנו יכולים את הזמן שעומד לרשותנו.אחד מבזבזני הזמן הגדולים ביותר הוא בוודאי הזמן שאנחנו משקיעים בנסיעות ממקום למקום על...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים