שובר לפרסום בגוגלשמלות כלה צנועות- גלית רוביניק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : פאונדרס כץ   
שלישי, 05 אוקטובר 2010 14:08

שמלות כלה צנועות

יום החתונה הוא יום שכמעט כל אישה מדמיינת עוד היותה ילדה. זה הוא יום חד פעמי (לרוב) וקיים רצון עז להעביר את האירוע בצורה הקסומה ביותר. אך מה מרכז האירוע בחתונה אם לא שמלה הכלה?. ההשקעה בבחירת שמלת כלה היא גדולה ובד"כ בעלות כלכלית גבוהה על כן יש לעשות בירור מקיף וגדול לפני בחירת השמלה.

שמלות כלה למגזר הדתי/מסורתי
קיימות סוגים רבים של שמלות המתאימים לכל אישה באופן אישי ליום חתונתה. יש כלות עבות בשר ששמלות שמבליטות את אזור החזה מאוד מחמיאות להן, קיימות כלות צנומות ששמלה בעיצוב צמוד תבליט את גזרתן, קיימות שמלות חשופות וקיימות שמלות צנועות יותר. במגזר הדתי או במשפחות מסורתיות לא תמיד נאה שהכלה תלבש שמלה בעלת מחשוף עמוק בחזה או בגב, על כן מעצבינו יושבים וטורחים בעיצוב שמלה לקהל אוכלוסייה זה. שמלת כלה צנועה תהיה יפה, מהודרת ומלכותית בדיוק כמו כל שמלה אחרת, אך תוך כדי תשמור על כבוד המשפחה וכבוד הכלה , על צניעות וענווה. לכל כלה מותאמת שמלה על פי בחירתה וטעמה האישי. ניתן גם לעשות עיצובים אישיים מיוחדים על ידי מעצבים פרטיים.

עלויות של שמלת כלה
שמלת כלה אינו עסק זול. לעיתים מדובר באחת העלויות הגדולות ביותר בתכנון החתונה, שכן קיים רצון של הכלה להרגיש כמו נסיכה ביום חתונתה, יום ייחודי זה שלא יחזור על עצמו שנית. אחת הפתרונות היצירתיים בימינו היא השכרה של שמלת כלה לערב אחד. מדובר בפתרון מוזל והגיוני שכן שמלת הכלה וודאי לא תלבש פעם נוספת מלבד ערב החתונה. אם בכל זאת רוצה הכלה לרכוש שמלה שתהיה שלה בלבד ותישמר כזיכרון נעים ומחמם לב, קיימים מגוון מחירים לשלל קולקציית השמלות. 
מאמרים נוספים :

» עיצוב שמלות כלה צנועות

שמלת הכלה מהווה את אחד המוקדים המרכזיים בטקס החתונה, ובמיוחד ברגע החופה כשעיני מאות המוזמנים נשואות אל החתן והכלה. מול כל המבטים האלו מבקשות נשים רבות לשמור על צניעותן, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בכלות אשר באות מבית דתי או...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים