שובר לפרסום בגוגלשמן זית איכותי בישראל

PDF הדפסה דוא
שמן זית איכותי בישראל - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 25 אוגוסט 2015 09:16

אין ספק כי ישראל הינה אחת המדינות המשופעות ביותר בשמן זית, ובמדינתנו הקטנה ניתן למצוא סוגים רבים של שמן זית, חלק מהסוגים איכותיים יותר, וחלק איכותיים פחות, עד לרמה של זיוף תלוש מהמציאות. לכן, בישראל קיים תו איכות המוענק על ידי ענף הזית במועצת הצמחים. התו מוענק אך ורק לחברות אשר עוברות בדיקות כי הן מספקות שמן זית איכותי ורכישה של שמן זית הכולל את התו הזה מבטיחה ללקוח כי הוא מקבל תמורה טובה לכסף שלו וכי שמן הזית אותו הוא רוכש אכן איכותי ובריא כפי שמובטח לו.

כיצד לשמור על שמן הזית

רבים לא יודעים זאת, אך לא מספיק לרכוש שמן זית איכותי, צריך גם לדעת כיצד לאחסן אותו בכדי שלא יפגע ולא תרד רמת האיכות שלו. הנה כמה המלצות אחסון חשובות:

  • שמן זית ניתן ומומלץ לאחסן מחוץ למקרר במשך תקופה של עד שנה.

  • את האחסון כדאי לבצע בבקבוקים אשר מכילים כמות גדולה של שמן, ולעומת זאת, כמות קטנה של אוויר.

  • טמפרטורת האחסון המומלצת הינה בין 15 לבין 40 מעלות צליוס.

  • לשימוש שוטף, כדאי לרכוש בקבוקים קטנים יחסית, בנפח של עד 750 מ"ל. אם אתם רוכשים כמות גדולה של שמן זית מומלץ להעביר לבקבוקים קטנים כאלו מיד עם הפתיחה של פח השמן, דבר שישמור על איכות השמן.

  • לאחר הפתיחה של הבקבוק מומלץ להשתמש בו בתקופה של עד חודש – חודשיים, לא יותר.

חשיבות האיכות של השמן לבריאות שלנו

פעמים רבות ניתן לראות שמני זית במחירים מפתים, אך כאלו אשר אינם עומדים בדרישות האיכות הקפדניות של שמן הזית. למרות שהמחירים הללו יכולים לפתות את האדם לבצע רכישה, מוטב להשקיע מעט יותר כסף, עבור תמורה הרבה יותר איכותית וטובה. שמן זית איכותי הינו לא רק מוצר אשר מוסף טעם טוב לאוכל, אלא גם מוצר שיכול לתרום לבריאות של האדם בצורה משמעותית. לכן כדאי להקפיד על רכישה של שמן איכותי ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא ולא להתפשר על פחות מכך. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים