שובר לפרסום בגוגלשפרו נוחות, שפרו כיוון עם התקנת זרוע לטלויזיה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : נועה   
חמישי, 21 יוני 2018 13:50

שפרו נוחות, שפרו כיוון עם התקנת זרוע לטלויזיה

צפייה בטלויזיה כבר מזמן לא עוד טרנד מאז ומתמיד זו הייתה הדרך ללכד, לאגד ולהיות ביחד, בין אם זו הייתה צפיה בסרט משותף, משחק כדורגל או כדורסל ואפילו תוכנית זמר כזו או אחרת. אותה שעה של ביחד הפכה להיות דרך חיים. העידן החדש של המסכים הדקים יצרו שפת עיצוב חדשה, לא עוד אותו מסך מגושם שישב על מזנון מסיבי כיום הטרנד הוא מינימליזם, כמה שפחות כבלים, אביזרים שכל דבר יוסתר ויוסלק, רק המסך תלוי על הקיר ושום דבר אחר. תליית המסך מתבצעת על ידי התקנת זרוע לטלויזיה, ויש כיום מגוון מכובד של זרועות המאפשרות שיפור משמעותי בנוחות הצפיה על ידי יצירת כיוונים וזוויות חדשות. התקנת זרוע לטלויזיה אינה דבר מסובך והתמורה היא משמעותית.

כל היתרונות והחסרונות של זרוע לטלויזיה

כאמור התקנת זרוע לטלויזיה משפרת לנו ומשדרגת לנו את חווית הצפייה, לפניכם כל היתרונות והחסרונות:

יתרונות:

  • ארגון וסדר - לתלות על הקיר תמיד יהיה יותר מסודר מאשר להניח על שידה, במיוחד אם מדובר על טלויזיה שטוחה, בזכות התקנת זרוע לטלויזיה לא תצטרכו בכלל שידה או שולחן כי המסך יהיה באוויר.

  • זוויות צפיה - אם אתם רוצים לשדרג את זוויות הצפייה הרי שזרוע היא הפתרון המושלם לכך. היתרון האדיר יבוא לידי ביטוי שתרצו נניח לסובב את המסך לכיוון אחר או לשפר את זווית הצפייה שלכם.

  • עיצוב ואסטטיות - ללא ספק עידן המסכים הדקים הביא טרנד חדש של עיצוב, הטמעת המסך בקו אחד עם הקיר מהווה אלמנט מעוצב שמשדרג כל סלון בבית. בזכות התקנת זרוע לטלויזיה נוכל להפנות את המסך לכיוונינו בעת הצפייה ולהחזירו למקום עם הסיום.

  • נוחות שימוש - השימוש בזרוע היא נוחה וקלה, בדגמים מסויימים לקחו את הנוחות כמה רמות למעלה ואף שילבו שלט רחוק שבעזרתו תוכלו לצודד את המסך לכיוון הרצוי.

חסרונות:

  • הכנות - מעבר לנוחות שתתקבל בסופו של דבר יש צורך בהכנות, לא מספיק לבצע התקנת זרוע לטלויזיה יש צורך גם בביצוע הכנות כגון השחלת כבלים על מנת לחבר את המסך.

  • מקום - להבדיל ממסך שמונח על שולחן להתקנת זרוע נדרש מקום, יש צורך לייעד שטח קיר שעליו תותקן הזרוע, לא בכל מקום זה אפשרי ולכן נדרש תכנון מראש של המקום המיועד, וכמובן שהתשתית והכבלים צריכים גם להיות באותו מקום.

  • קביעות - התקנת זרוע לטלויזיה היא קבוע, נכון שניתן להזיז אך כרוכים בהזזה הרבה אלמנטים כו תשתיות, חשמל, אודיו ווידאו. אם מיקמתם את המסך אך טעיתם זו פרוצדורה לא קטנה לשינוי המקום.

התקנת זרוע לטלויזיה, סיכום

לסיכומו של עניין התקנת זרוע לטלויזיה היא מצד אחד עניין פשוט, לא מורכב מידי אך מצד שני בעל תועלת רבה ביותר. נכון שנדרש תכנון מקדים ולא אחת אף לבצע הכנות של תשתית וכבלים אך התוצאה מספקת ומהווה תוסף מעוצב שגם משפר את חווית הצפייה שלנו. חשוב לבצע בדיקה מקצועית טרם בחירת הזרוע על מנת שהיא באמת תתאים לצרכים ולדרישות שלנו, תוכלו תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת שגם הבחירה שלכם וגם ההתקנה יבוצעו בצורה מושלמת.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים