שובר לפרסום בגוגלשתלים דנטליים לבריאות הפה והנפש

PDF הדפסה דוא
שתלים דנטליים לבריאות הפה והנפש - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אהרון   
ראשון, 28 אוקטובר 2018 12:06

שיקום הפה ביום אחד שתלים דנטלייםשתלים קוסמטיקה דנטלית ומנטלית

שתלים דנטליים היוו כבר בתחילת דרכם. כלי טיפולי בעל שתי זרועות אשר חשיבותן כמעט זהה. ללא קשר למורכבות המקרה ונסיבותיו, כאשר היה על רופא שיניים המטפל לשקול שימוש בשתלים השיקולים נובעים משתי סיבות עיקריות.

הסיבה הפשוטה לכאורה אף שלעיתים היא המורכבת יותר, היא שימוש בשתלים דנטלים כחלק מהליך קוסמטיקה דנטלית. במצבים אלה הגורם הראשוני להחלטה לבצע שתלים הם נימוקי קוסמטיקה של הפה והלסת.
הסיבה העיקרית השנייה, שבגינה יעשה רופא מטפל שימוש בשתלים, היא כאשר מתעורר צורך להטמעת שתלים במקום שיניים חסרות או כחלק מתהליכי תיקון פגיעה חיצונית או מולדת באיכות מנשך, מבנה הלסת או צורך בהחלפת שיניים מסיבות כאלה או אחרות.
כאמור כיום הגישה המקובלת היא, כי השימוש בשתלים דנטלים, אם כחלק מהליך שיקום הפה ביום אחד, או בהליך שיקום דנטלי מדורג נותן את המענה הטוב ביותר הן לצרכים רפואיים והן להתמודדות עם תופעות לוואי הקשורות הן לבריאות הפה והן בתחום הדימוי העצמי ובריאות הנפש.

השתלים כחלק משיקום הדימוי העצמי

השתלים הדנטליים שימשו את בעלי הממון, דוגמניות ואנשי הבמה והמסך כבר לפני עשורים לצורך שדרוג ועיצוב מראה הפנים. המאמצים ליישור שיניים ויצירת מנשכים אסתטיים למראה התחוללו הרבה לפני תחילת השימוש בשתלים דנטליים שנכנסו לתחום זה בעוצמה רבה בעזרת תהליכי השתלת שיניים ממוחשבת וטכנולוגיות המאפשרות ביצוע של שתלים מרובים בו זמנית. מקורם של תהליכים אלה הוא בצרכים אסתטיים אך גם כמענה לפגועי לסת או למי שנולדו עם לסת מעוותת.
כבר בתחילת הדרך ברור כי שימוש בשתלים מאפשר יצירת מנשכים בעלי מראה אסתטי ומאוזן שמספק למושתל המשוקם הן איכות מנשך והן חיוך ומראה אסתטי ונעים למראה.

שיפור הביטחון העצמי ושיקום הדימוי העצמי בעזרת שתלים דנטליים

ידועים מקרים בהם פגועי לסת ופה, שמראה הפנים שלהם מעוות, כתוצאה מפגיעת חיצונית או פנימית. נמנעים מלהראות בציבור את פניהם. הצורך בביצוע הליכי שיקום הכוללים שתלים נובע במקרים אלה לא רק מסיבות בריאותיות. חוסר שיניים או עיוות של צורת הפה בגלל שיניים אשר לא מצויות במיקום או זווית נכונה יכול להוביל אדם למצבי הימנעות חברתיים והסתגרות. לעיתים רק כאשר הגיע האדם לבגרות והנסיבות מאפשרות לו לבצע הליכי שיקום הפה בעזרת שתלים. מתחוללים תהליכים משמעותיים גם באישיותו.
גם אדם העובר תהליך שיקום הפה ביום אחד, בשל סיבות קוסמטיות בלבד. מגלה במהירות שבסופו של התהליך מתרחש שינוי גם באישיותו. אם לומר זאת בפשטות האדם מתחיל או חוזר לחייך אל העולם. הוא מסביר פנים אל סביבותיו וכמובן שהדבר משליך על הדימוי העצמי שלו ומכאן גם בטחונו.
ניתן להבחין בבירור שלעיתים נכנסים להליך שיקום הפה ביום אחד בשל סיבה קוסמטית או מנשך פגוע אך התוצאה מרחיקת לכת ביותר ומשפיעה גם על מבנה האישיות.
prosites.site/
 
מאמרים נוספים :

» מדוע צריך לבצע השתלות שיניים

 עקירת שיניים אינה חוויה נעימה, ולעתים אפילו מפחידה, אבל היא נדרשת כאשר נקלענו למצב שבו אין אפשרות להציל את השן מפגעים כמו העששת החורים והזיהומים.  תוצאה מיידית אפשרית של עקירת השן תהיה פגיעה אסתטית במראה הפה שלנו...

» רופא שיניים רחובות

רופא שיניים רחובות כולם חולמים על מראה שיניים יפות. בעיר רחובות ניתן למצוא רופאי שיניים המבצעים טיפולים מתקדמים המאפשרים קבלת שיניים יפות. כיום כבר אין צורך לחלום אלא אפשר פשוט לקבוע תור אצל רופא שיניים רחובות ולצאת עם...

» רפואת שיניים באשדוד

רפואת שיניים באשדודאוכלוסייתה של אשדוד גדולה מ-200 אלף תושבים ומבחינה זו היא העיר השישית בגודלה בישראל. רפואת השיניים באשדוד נחשבת למפותחת וכוללת מרפאות רבות. אצלנו ברשת ב.פ. תמצאו מגוון טיפולי שיניים ומומחים בכל...

» סוגי השתלות שיניים

שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי שמעוגן בניתוח ללסת כך שיוכל להחזיק בשן תחליפית או בגשר במקום שיניים חסרות. היתרון בשימוש בשתלים הוא שהם אינם מסתמכים על שיניים שכנות והם קבועים ויציבים. שתלים הם פתרון טוב לאבדן שיניים משום...

» טיפולי השתלת שיניים – למראה אסתטי מושלם

החיפוש אחר המראה האסתטי המושלם משותף למרבית בני האדם בעולם, אשר באופן טבעי היו מעדיפים להיראות עד כמה שיותר אסתטיים ויפים, כל אחד על פי טעמו האישי. בעוד קיימים תחומים רבים בעולם האסתטיקה, היופי והקוסמטיקה, תחום אחד הינו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים