שובר לפרסום בגוגלתוכנה לעיצוב תמונות לאלבום תמונות דיגיטלי

PDF הדפסה דוא
תוכנה לעיצוב תמונות לאלבום תמונות דיגיטלי - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיקי ליבוב   
שני, 15 אוגוסט 2011 07:56

אלבום תמונות דיגיטלי נמצא באחד המקומות הגבוהים ביותר ברשימת העדפות למתנות של אמהות. מדובר למעשה בתוכנה לעיצוב תמונות שהגולש מוריד למחשב האישי שלו ובעזרת מספר פעולות פשוטות הוא מעצב אלבום תמונות אישי שהופך למזכרת מדהימה גם לאדם המקבל אותה וגם לבני המשפחה האחרים.

 

השלב הראשון של הכנת אלבום תמונות דיגיטלי הוא כאמור הורדת תוכנה לעיצוב תמונות המסופקת על ידי אחת מהחברות העוסקות בתחום. התוכנות בעיקרן די דומות אך לעיתים הגדלים המוצעים והרקעים לבחירה מעט שונים אחד מהשני. ההבדלים העיקריים הם במחירים ולכן כדאי לבדוק מהי אותה תוכנה לעיצוב תמונות המציעה את הדפסת אותו אלבום תמונות דיגיטלי במחיר הנמוך ביותר.

 

לאחר שבחרנו את התוכנה ניתן לעבור לעיצוב האלבום. מתחילים בבחירת תמונות. יש לרכז תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית, סריקות של תעודות לידה, תעודות נישואין וכדומה וכמובן ברכות של בני משפחה המעוניינים להקדיש מספר מילים לאותו מקבל מתנה. הכי נוח יהיה לחלק אותם לקבוצות כך שניתן יהיה לבנות את העמודים בקלות. חשוב לוודא כי הסריקות והתמונות נמצאות באיכות מספיק גבוהה כדי שלא יראו מפוקסלים בהדפסה.

 

לאחר בחירת החומר הגיע השלב לעצב את האלבום. מתחילים בעיצוב הכריכה. יש לבחור צבע אהוב או דוגמא שתתאים לחלק הקדמי של הכריכה ולחלק האחורי שלה. בדרך כלל הכריכות של אלבום תמונות דיגיטלי מעוצבות כך שמופיע תמונה של מקבל האלבום עם מספר משפטים מתחת, ומאחור ישנה ברכה לבבית מכל מי שטרח והכין את האלבום בעזרת אותה תוכנה לעיצוב תמונות. ניתן להדפיס גם מספר מילים על צד הספר שכשהוא מונח בספריה ניתן לזהות אותו בקלות. אפשרות נוספת לעיצוב היא בחירת תמונה אחת טובה של מקבל הספר או של המשפחה כולה  ולהגדיל אותה על הכריכה כולה. בחירה זו נפוצה מאוד ואם מורידים תוכנה לעיצוב תמונות ברמה גבוהה, אין זה מסובך כלל.

 

השלב הבא הוא עיצוב וסידור העמודים. בוחרים מתוך הרקעים הרבים את זה שמתאים לכל עמוד. ניתן לעשות רקע אחיד לכולם וניתן להחליף עיצוב לכל עמוד בנפרד. בוחרים את כמות התמונות בעמוד, את המסגרות, את זווית הנטייה לכל תמונה וכיוצא באלה. קיים מגוון רחב של אפשרויות כך שכל ספר יוצא אחרת ומדגיש את הטעם האישי של אלה שהכינו אותו.

 

לבסוף מגיע שלב ההדפסה המאפשר לנו להדפיס עותק עבור מקבל הספר אך בניגוד למתנות אחרות ניתן להדפיס מספר רב של עותקים כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל לקבל עותק, מתנה נפלאה גם לעצמנו, במיוחד אם מדובר באלבום תמונות דיגיטלי לחג או לאירוע משפחתי מיוחד. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים